Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért annyira tiszteletlenek...

Miért annyira tiszteletlenek a fideszesek az ellenzékiekkel ha vitatkoznak?

Figyelt kérdés
Szörnyű bárdolatlan és agresszív stílusban feleselnek sokszor érdemi válaszadás nélkül! Miért nem lehet normálisan visszaszólni?
2020. febr. 9. 16:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
Mert be vannak fidulva.
2020. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 mindentudó99 ***** válasza:
32%
Itt pont a fordítottja jellemző. Nem szoktál itt olvasgatni? Az alap hogy egy fideszes 50-es iq val rendelkezik. Tanulatlan alkoholista. Veri a családját. Birka. Agymosott stb stb.
2020. febr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Pontosan az itteni helyzetről (is) beszélek pedig!
2020. febr. 9. 16:44
 4/18 Micimacko67 ***** válasza:
53%

Mert ezt látták Orbán-tól...

Parlamenti interpellációra a válasz..."Boldog karácsonyt!"...

2020. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Mindkét oldal gyökér.
2020. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

valószínűleg a meggyőződésük miatt, ami ugye azért ilyen erős, mert - szépen fogalmazva - egy picit befolyásolva vannak :D

Nem találkoztam kulturált fideszessel (benne vagyok ilyen csoportokban is például, illetve olyanokban is, ahova kirakosgatják az ottani kommenteket), ha kulturált is volt valamilyen szinten, akkor az úgy nézett ki, hogy nem anyázta le a másikat, hanem csak azt kérdezgette, hogy Gyurcsány jobb volt-e.

Volt olyan, aki egy ilyen csoportban feltett egy kérdést, hogy ha ennyire jó a fidesz, miért néznek ki így a kórházak, miért ilyen az oktatási rendszer, aztán csak annyit kapott, hogy ne sírjon, mert ők az ő idejükben nem tudtak netezni, ennyire lazáskodni, választani, hogy mit tanulnak, hanem kapáltak a földön naphosszat. Na, nagyjából ilyesmi a reakció minden értelmes kérdésre valami kifejtett, érdemi válasz helyett.

2020. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%

Vagy rossz megfigyelő vagy, vagy direkt rágalmazol.

Pont az ellenkezője az igaz.

2020. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem rágalom az igazság, itt vannak a kérdések bárki böngészheti, alátámasztja az igazamat!
2020. febr. 9. 17:16
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
Egy közösségi oldalon, csak annyit írtam hozzászólásnak, hogy a fideszre szavaztam. Kaptam egy rakás átkot, elmondtak mindennek, és kaptam vagy 15 privát üzenetet, hasonló mocskolódásokkal. Tehát ez nem csak a fideszesekre jellemző. Kérdezzem meg az ellenzékieket, hogy miért hiszik magukat hű de normálisnak ezek után?
2020. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

8

Minden nap böngészek itt, pont azért mondom, hogy NEM IGAZ, amit írsz.

Te tudod, hogy miért rágalmazol, de pl. engem nem tudsz becsapni.

2020. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!