Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig a Fidesz a legjobb...

Még mindig a Fidesz a legjobb a választás?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy minden rendben van az országgal de azért a mostani Orbán-kormány tett a nemzet érdekében a baloldallal ellentétben akik csak rombolni tudtak. Nem szabad elfelejteni a 2004-es gyalázatos népszavazást, sem a öszödi beszédet, a költségvetés hamisítását, sem pedig azt, hogy emberi szemeket lövetett ki és kis híján csődbe vitte Magyarországot pl gondoljunk a devizahitelekre. Ők hazaárulók, ezen nincs mit szépíteni. Hol Izrael, hol a multik, hol a bankok, hol Soros, hol Brüsszel érdekeit nézik, egy biztos: a magyarokért soha az életben nem álltak és nem is fognak kiállni. Én nem vagyok fideszes, a Mi Hazánkkal szimpatizálok, 2010-ben és 2014-ben a Jobbikra szavaztam és egészen 2016-ig a szimpatizánsuk voltam de elpártoltam tőlük miután elárulták a nemzeti radikalizmust és a liberálkommunista söpredék oldalára álltak. A Fidesz helyett a Mi Hazánkot látnám szívesen hatalmon, de politikában soha sincs könnyű döntés és ha válaszani kell akkor maradjon a jelenlegi kormány minthogy a kommunisták jussanak hatalomra és idegen barbárok árasszák el hazánkat.

2020. febr. 13. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon jól végiggondoltad. Igen, inkább a Fidesz, mint a komcsik.
2020. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Itt már más nincs is? Csak ez a kettő?

Szép jövő lesz ez.

2020. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Csak a Fidesz! Nem is kell más!


Éljen Viktor, éljen a Párt!


Éljen május elseje!

2020. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
kérdező, jó álkérdésben hazudozni?
2020. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos ezek a dolgok megtörténtek.

Tehát nem hazugság.

2020. febr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%

Hát.. ha úgy nem is mondanám, hogy legjobb választás, de jobb, mint az ellenzék... és nem, nem vagyok Fidesz-szavazó, de mondjon valaki egy érvet, miért szavazzak az ellenzékre. Ha nem is rohamosan, de fejlődik az ország, olyan dolgokra is van pénz, ami fontos, de az előtti 30-40 évben pénzhiány miatt nem volt rá keret (műemléképületek felújítása, vasút fejlesztése stb). Lehet szidni a Fideszt, mert tényleg korrupció van, de azzal nem fog tudni sok embernél (köztük) nálam sem nyerni az ellenzék, hogy "leváltjuk a Fideszt". A régi arcokról nem is beszélek, a 2002-2010 közötti időszakról, amikor az ország stagnált, majd beelőzte a többi régiós ország. És ezt statisztikák támasztják alá.


A Fidesznek látom a jó és a rossz oldalát is, mindkettőből van bőven. És az ellenzéknek mi a jó oldala? Mivel tudják bizonyítani, hogy már nem úgy fognak kormányozni, mint 2002-2010 között? Mert az csőd volt. Milyen programot akarnak végrehajtani?


Megértem azokat, akik nem mennek el szavazni.. mert nem kérnek sem az ellenzékből és a bukott politikusokból, sem a NER rendszeréből.

2020. febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

1 Euro = 340 Ft

Éljen a Viktor! Ha jók leszünk, még megadhatja vezérünk a 400 Ft-os Eurot is. Szeretek 500 Euro körül keresni!

Szegény libsi némezek meg szenvedjenek csak az 1500 Euros minimálbérükkel! Náluk látszik hogy nincs Fidesz!

(Ironia nem egy irónok lakta ország...)

2020. febr. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Én egyet tudok érteni alapvetően a véleményeddel... Én a Fideszre szavazok.
2020. febr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Sohasem volt a legjobb választás. A Fidesz nemzetellenes párt, hiába magyarkodnak, hiába gyöngyöspatáznak, miközben másik kézzel a szegény bajkeverők kirekesztése ellen sírnak, amit ők számoltak fel Gyöngyöspatán... Hiába sorosoznak, miközben milliárdokat adnak az EMIH-nek vagy a TEV-nek, amely antiszemita kommentelőkre vadászik. Hiába építenek falat, ha betelepült ide 50-100 ezer migráns 10-15 év alatt. Ahogy Vona mondta még józanabb korszakában, a Fidesz csak elaltatja a nemzet immunrendszerét. Mire az ország észreveszi, hogy a kisebbség többségbe kerül, és a fél ország no go zóna, Orbánék meg már nekik duruzsolnak és antifasiszták lettek, már késő lesz.
2020. febr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Igen.
2020. febr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!