Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csináltak kuplerájt a...

Miért csináltak kuplerájt a Győri városházából?

Figyelt kérdés
Mióta Borkai elment minden a feje tetején állt, s ahogy Zsolti haverom mondaná, kuplerájt csináltak a VH.-ból Elmentem a városháza előtt látom rengeteg bicikli, meg picikliparkoló..Minden dolgozó kapott egy biciklit vagy mi? Doktor úr meg a műtőből szaladgál intezni polgarmesteri ügyeit? Ugyan hagyjuk már! Most komolyan, ki az a hülye aki nem húzta volna meg azt a két csajt a hajón? Meg sztem lányok is simán :D Borkait vissza polgármesternek!!

2020. febr. 14. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Ez kellett a győri krumplisoknak, pedig Borkai Misi egy kemény kandúr - a maga műfajában.
2020. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Így igaz! Remélem megbánják a krumplisok!
2020. febr. 14. 11:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Én tudtam, hogy vissza fogja még sírni a város a basszosseggű Borkait hamarosan. Úgy is lett!
2020. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szóval a fő probléma győrben, hogy biciklik állnak a városháza előtt, meg hogy a polgármesteretek kettyintett két csajjal, ezért elzavartátok, de most mivel zavarnak a biciklik, visszasírjátok.

Én pécsi vagyok, irigyellek titeket, hogy ezek a fő problémáitok, szívesen cserélnék veletek!

De ez a kérdés itt szánalmas!

2020. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szegyen az egesz magyar politikai elit.
2020. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a vasútállomás biciklitárolója, te állat. Az már 30 éve azon a helyen áll.
2020. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Szép világ lenne, ha a politikusok jó példát mutatva biciklivel járnának dolgozni.
2020. febr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6 oké de a biciklik mit keresnek ott? Kaptak a dolgozok?

Igen Vissza sírjuk Borkait! Én legalábbis. Szerintem tőle jobb polgármester nem volt meg a városban.

2020. febr. 16. 14:46
 9/9 A kérdező kommentje:

#4 Nem mi zavartuk el, Ő mondott le sajnos, mi megszavaztuk meg is nyerte a választást. Mi kiálltunk mellette. Igen zavarnak a biciklik.


#7 Ebben egyet értünk, bar ezt szerintem sosem érjük el.

2020. febr. 16. 15:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!