Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum szavazókat veszít...

A Momentum szavazókat veszít azzal amit a két EP képviselő csinál Brüsszelben?

Figyelt kérdés

A legutóbbi felszólalás a romákkal kapcsolatban, na meg nagyjából minden felszólalásuk vagy magyar ellenes vagy konkrétan úgy néz ki mintha direkt Magyarország ellen dolgoznának. Szimpatikus volt kezdetekben a Momentum , de nem tudom elhinni, hogy az egész párt ezt képviseli amit ez a két hölgy művel kint Brüsszelben. Ha igen akkor elég szomorú és sok szavazatot fognak veszteni.


Ha pedig nem, akkor lekéne váltani őket, mert ez botrány!


2020. febr. 15. 12:47
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
62%

"miközben a legjobb cuccokban járnak"

Rogán legendás házizsákjáról hallottál már?

2020. febr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
38%

Ha mérlegre teszed az elmúlt 10 év eredményeit, akkor azt kell látnod az ország sokkal jobban él mint 2010 előtt.


Kiszámíthatóbb az élet, jobban mennek a cégek egyre több a felújított épület.

Vidéken a kórházak jelentős része megújult.

A bérek is magasabbak mint 2010 előtt és már hallom is a vádat. Milyen drágaság van! Igen, csak tele az összes üzlet vasarlóval! Az emberek mégis jobban élnek!


Nem látok esélyt arra, hogy ez a jóléti társadalom egy Momentum-( DK, LMP, Együtt,...) kormány alatt is biztosítva lenne.


Ne feledd a kommunista az sose változik hívhatják őt Momentumnak vagy DK-nak. Céljuk az ország teljes eladósítása, kiszolgàltatása a nyugati piacnak.


Lehet valakinek drága táskája csak a Gyurcsány-Bajnai társaságnak és barátaiknak a vagyona jóval nagyobb mint a legtöbbet kritizált Fideszesnek.


Majd nézd meg a leggazdagabbak nem Fideszesek, hanem a privatizáció során ügyeskedő régi KISZ-esek.

Ja és nem csak egyszerűen KISZ tagok voltak, hanem KISZ vezetők, hithű kommunisták.


[link]

A fentiekben nem sok Fideszes van.

2020. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
37%

Nem a levegőbe beszélek, az előzőhöz kapcsolódik:


[link]

2020. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

22-es!

"Lehet valakinek drága táskája csak a Gyurcsány-Bajnai társaságnak és barátaiknak a vagyona jóval nagyobb mint a legtöbbet kritizált Fideszesnek.



Majd nézd meg a leggazdagabbak nem Fideszesek, hanem a privatizáció során ügyeskedő régi KISZ-esek."


Erről a listáról ki az, aki közel áll az mszp-hez, dk-hoz? Mert az első 7-ből senki.


Egyébként meg terelsz:

"miközben a legjobb cuccokban járnak"

Amikor rámutatok, hogy nem a legjobb cuccokban járnak, akkor átterelsz:

"Lehet valakinek drága táskája csak a Gyurcsány-Bajnai társaságnak és barátaiknak a vagyona jóval nagyobb mint a legtöbbet kritizált Fideszesnek." SZóval akkor most már nem baj a "drága cucc"

Olyan érvet mondasz, ami tökre nem tartozik a Momentumhoz (hisz azt nem mondhatod, hogy X vagy Y Fegyőr óvodástársa volt és ettől milliárdos), másrészt nem is igaz.


Miközben az eredeti modásod ez volt: "A Momentumos politikusok tele vannak gyűlölettel és kirekesztőek!"

Nos, ezt sem sikerült tényekkel alátámasztani, csak tereltél tovább a drága cuccaikra... (mellesleg az sem derült ki, hogy milyen drága cuccaik vannak - direkt megnéztem néhány fotót róluk, nem láttam kirívót).

2020. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
23%

Egyáltalán nem tereltem.


Nem a drága cucc a baj, hanem, hogy érdemtelenül jutottak hozzá! Amibe az is beletartozik, hogy még koruknál fogva és a Fidesz által biztosított jóléti társadalomban számos Momentumos nem dolgozott meg semmiért.


Nem térek vissza a tüntetéseken tanúsított viselkedésükre.

Hasonlítanak a Lenin fiúkra, 1919. Tanácsköztársaság!


Amúgy én is y-generacióba tartozom, de mindig kellett dolgoznom nem értem rá "tüntetgetni."

2020. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

24

És előtte az összes momentumreklám.


A parlamentnél a FGY maga nyilatkozta büszkén, hogy a rendőrökre való petárda dobálásnak olyan klassz fílingje van.

Azt írogatod, hogy csatoljon más neked nyilatkozatot, akármit arról, amit mond neked a momentumosok ügyleteiről. Ahelyett, hogy vennéd a fáradságot-időt, és megnéznéd a NEM ballib mádiafelületeket, ahol videók, riportok, momentumosok fb bejegyzései vannak CSATOLVA a cikkekhez.


Különben ez a két éretlen csitriként viselkedő nőszemély nem nagyobb botrány, mint a Niedermüller vagy a többi volt, akik helyett most ők szerepelnek.

2020. febr. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

"Nem a drága cucc a baj, hanem, hogy érdemtelenül jutottak hozzá!"


És milyen drága cuccaik vannak? Mert ezt állítod, de nem támasztod alá semmivel.

2020. febr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

"Azt írogatod, hogy csatoljon más neked nyilatkozatot, akármit arról, amit mond neked a momentumosok ügyleteiről. Ahelyett, hogy vennéd a fáradságot-időt, és megnéznéd a NEM ballib mádiafelületeket, ahol videók, riportok, momentumosok fb bejegyzései vannak CSATOLVA a cikkekhez."


Kerestem, de nem találtam.

Ha állítasz valamit, akkor támaszd már alá, mert így csak lóg a levegőben - és ez minden félre áll.

2020. febr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

28

Akkor rossz helyen kerested.

2020. febr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Akkor megállapíthajuk, ugyebár, hogy állítasz valamit, de nem vagy hajlandó alátámasztani semmivel.
2020. febr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!