Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg buszoztatták a tapsoló...

Tényleg buszoztatták a tapsolókat Orbán Viktor évértékelőjére is?

Figyelt kérdés
Állítólag lengyelül beszéltek nem is magyarul.
2020. febr. 16. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen
2020. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Persze, Orbánnak az etnikai magyarok között nincs nagy támogatottsága, szavazói 90%-a cigányok, ukránok (pl vendégmunkások), románok (Székelyföldről), szlovákok, törökök, zsidók (Köves Slomó) stb.

A Jobbik úgy vettem észre elég népszerű a fiatal magyarok között, de pl a Momentum is vagy Gyurcsány, ezek az etnikai magyarok pártjai. Én pl Jobbikos vagyok, büszke és meleg, az ellenzéki oldal most nagyon együtt van, ezért is fél Orbán (aki maga se magyar hanem cigány), a múltkor a Prideon buliztam a Momentumosokkal és a többi liberálissal nagyon jófejek együtt cukisodtunk :)

2020. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Várkert Bazárban zárt rendezvényen mondta el a beszédét. Ide pedig nem azok kaptak meghívót, akik buszra szorulnának, vagy ne önként tapsolna.
2020. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Taps taps taps!
2020. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sőt, kínából is hozattak tapsolókat, természetesen amerikai és orosz kapcsolatokon keresztül.
2020. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyjatok mar ezt a butasagot. Egy dolog vitathatalan a fidesznek sikerült ami am spartoknak nem, kiepitett maganak az amult 20 evben a polgari körökkel kezödödöen egy 1,5 millios rajongo tabort, ezek az emberek aki mi törtenne, minden körülmenyek között a fideszre szavaznanak. (persze nem miden fideszes szavzo ilyen, de tagadhatalan van egy iyen reteg is) Ezek az emberek alig varjak, hogy elmeejnek a fdieszes redezevnyekre evertekelökre stb. Neha elöfordul, hogy ahelyi fidesz irodak külön buszt berelnek, ha annyi az erdeklödö, de de ezek az emebrek önszatukbol emnenk. Igen neha felbukkanak lengyel vendegek is az ottani jobbodlau partokbol,d e mi van ebben?
2020. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!