Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor tényleg diplomás...

Orbán Viktor tényleg diplomás kommunista?

Figyelt kérdés
Nem érzitek ti is, hogy vagy skizofrén, vagy egyszerűen szembeköpi magát és társait? Szégyellem. Egy kommunista vezeti az országot. Szégyen.

2020. febr. 16. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Figyelem már jó ideje azt a b...-ot, és számomra világos hogy szimplán csak beteg.


Hogy ez most konkrétan skizofrénia -e, az részletkérdés.

2020. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az. Soros fizetett neki papírt, komcsinak meg mindig komcsi volt. Családi örökség, Győzőtől.
2020. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

a skofrén a fenséges magyar baloldal

ki rehabilitálta az MSZP-t a közéletbe 1994-ben? hát nem az ÁÁÁÁÁRBÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁN

2020. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azóta már grácban van. Mert ennyi hazugság felolvasása mindenkit megvisel.
2020. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
#3 senki, mivel nem kellett rehabilitálni. A KISZ titkárod az MSZ(M)P-t elhagyó elvtársaid rehabilitálta, egyenesen a pártjába. Na meg a kádár rendszert is rehabilitálta, NER az új neve.
2020. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha orban annyira sorosmanias-(mar azok is akik kitalaltak bevallottak azota hogy azz egesz soros sztori egy hazugsag!!!)-miert nem fizeti vissza sorosnak az osztondijat amibol oxfordban lehetett wc-sneni!!
2020. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%

megvan a nyóóócátalánsom fideSSS-es!!! okóós vagyok DK vagyóóók 94ben nem fogott öösze az SZDSZ a szocikkal


amúgy a kommunsizmus tőő kjó

2020. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Soros penzen tanult politologiat, de aztan nem birta az angolja es hazament. Az idezetet-ill ezt a szofordulatot pedig plagizalta, mindenki guglizza ki melyik filmbol.
2020. febr. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Diplomás kommunista, az összes Lmp, Dk, Momentum tag.
2020. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:


Na-na!

Nagyon nem szeretem ha valaki azt hiszi hogy ha eltünteti az igazságot akkor az megszűnik létezni!


Ha kell, napestig újra és újra visszarakom a linkeket!


[link]

[link]

[link]

2020. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!