Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenleg Magyarországon...

Jelenleg Magyarországon melyik politikai párt képviseli a zsidók érdekeit a legjobban?

Figyelt kérdés
A következő választás lesz az első választásom. Zsidó vagyok és szeretnék egy olyan pártra szavazni, amelyik támogatja a zsidókat. Melyik pártra szavazzak zsidóként?

2020. febr. 18. 17:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a Jobbik, eddig titokban, de most már nyltan felvállalták.
2020. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#10 Valóban beszélünk a családomban politikáról és meg is van a rokonok véleménye, bár eltérő még családon belül is. Ezért gondoltam, hogy itt is megkérdezem, hiszen több szem többet lát.

Tudom mit jelent az, hogy antiszemita, képzeld és nem kellene úgy viselkedned. Mintha a zsidók nem kérdezhetnének, mert a családon belül úgyis megvitatják... még, hogy nem előítélet.

2020. febr. 19. 19:34
 13/20 anonim ***** válasza:
16%
Troll
2020. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%

Miért kell a zsidók, vagy muszlimok vagy keresztények, vagy ateisták, vagy nők, vagy melegek, vagy heterók...

...érdekeit külön képviselni?

Simán az emberek érdekei nem elegek?

Vagy ti külön figyelmet érdemeltek csak mert másban hisztek?

2020. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
23%
Látom az ajvékot sikerült rendesen megtanítani. Jáj ánticemita, jáj jáj. Esetleg még egys nácikokozást tehetnél mellé hogy teljesen hiteles legyen.
2020. febr. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#14 Érdekképviselet alatt nem valami külön bánásmódot értettem, hanem azt, hogy semmiféle hátrányos megkülönböztetés ne érjen, illetve tartsák tiszteletben és ápolják a zsidó kulturális értékeket.

#15 Ne legyél primitív, ez nem ajvék, hanem valós veszély egy kirekesztő magatartás esetleges elburjánzása. Egyébként igen, az ilyen gondolkodás okozta a kirekesztő szélsőséges ideológiákat is.

2020. febr. 29. 10:27
 17/20 anonim ***** válasza:
A törvény képvisel mindenkit, akit nem ér egyenlő bánásmód.
2020. febr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
8%

illetve tartsák tiszteletben és ápolják a zsidó kulturális értékeket.


Aha, tehát Magyarországon már nem elég elfogadni, gyakorolni is kell. Majd ezek után beszélünk hátrányos megkülönböztetésről nem? Érdekes. Tehát ha már nem ápolják,akik nem azok, az már hátrányos megkülönböztetés? Hajaj, van baj. Rettegjünk együtt, nehogy megint előjöjjenek a ronda ántiszemitá eszmékek.

2020. febr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Menjetek Izraelbe.
2020. márc. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

rendesen képviselni? ... nem tudom


de nekem az LMP a legnyitottabb (vagy talán a Momentum, PM), mivel szabad kultúra, vallás, stb.


(na jó, van még több párt is, aki hasonlóan hangoztatja, de ...)

2020. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!