Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az origón most miért csak...

Az origón most miért csak lejjebb, a 15. helyen írnak a németországi terrortámadásról?

Figyelt kérdés
Máskor egy 1-2 halálos áldozatot követő támadást is értelemszerűen főcímben közölnek. És miért "xenofóbnak" mondják az elkövetőt? Az idegengyűlölő, vagy migráns-gyűlölő esetleg rasszista nem lenne találóbb az eddigi retorikát követve?
2020. febr. 20. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem magyarországon történt?
2020. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja értem. Az eddigi gyakorlattal ellentétben, most majd csak a magyarországi terrortámadásokról fognak főcímben beszámolni?
2020. febr. 20. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Mert szélsőjobbos volt az elkövető nem muszlim bevándorló.
2020. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Molyember ***** válasza:
70%
Miért olvasol ilyesmit? Eleve az állam pénzeli őket (vagyis mi), de még bevételt is generálsz nekik a reklámok után.
2020. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem terrortámadás volt, hanem önbíráskodás vagy ellenállás a tömeges bevándorlás ellen. Bár nem is tudom, mikor volt ilyen mértékű tett utoljára. Szerintem is vezető helyen kéne lennie.
2020. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Terrortámadás volt
2020. febr. 20. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Csak szimpla honvéd akció volt.
2020. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel az áldozatok nagyrészt bevándorlók voltak így sajnos az Origó nem tud migránsozni meg gyűlölködni. Sőt kifejezetten ciki nekik hogy európaiak is képesek ilyen tömeggyilkosságra ezért csak keveset írnak, és azt sem nevezik terrortámadásnak.
2020. febr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!