Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy a Gyurcsány...

Elképzelhető, hogy a Gyurcsány megint hatalom közelébe kerülne, akkor hajtóvadászatot indítana Toroczkai László ellen aki 2006-ban megpróbálta megbuktatni a harmadik magyar köztársaságot?

Figyelt kérdés
2020. febr. 25. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Nem elképzelhető, hogy a Gyurcsány megint a hatalom közelébe kerülne.
2020. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Toroczkai egy jelentéktelen náci volt már akkor és most is az, nem hiszem hogy ez lenne a legnagyobb baja Gyurcsánynak. De amúgy nem kell attól félni, hogy Gyurcsány még bármikor kormányozni fog.
2020. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
Előbb fognak kígyózni a kígyók az összecsórt fontokból! 😂
2020. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
Addigra belehal ferkó a koronavírusba.
2020. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván, hiszen 13 év hűséges szolgálat után elárulta őt és átment a Fideszhez.
2020. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csodálkoznék, ha Gyurcsány lenne még valaha hatalmon. De tegyük fel, lenne.

Torockai egy jelentéktelen alak. Szerinted fel akarná emelni azzal, hogy levadássza? Mert azzal azt tenné. Jelentős személyt csinálna belőle.

2022. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Nem érdemelne meg Gyurcsány Ferenc egy harmadik esélyt?

Mivel bizonyította hogy képes országot vezetni csak a válság miatt belebukott. Meg akkoriban fiatal volt és naív mostmàr öregebb és bölcsebb lett képes lenne magyarországot elképesztőre varázsolni pár hónap alatt.

Mennyire lesz sikeres a harmadik Gyurcsány kormány 2022 ben?

Szerintetek mi lesz visszaállítják majd a régi szép időket?

A Jobbik és a baloldal összefogása olyan mint amikor a Harmadik Birodalom és a Szovjetunió megkötötték a Molotov-Ribentropp paktumot?

1939-41-ig egész jó volt a viszonyt a nácik és a szovjetek között, miután felosztották egymás között Európát, lemészároltak Katynban húszezer lengyel tisztet stb. Hitler és Sztálin egykutya, mindketten véreskezű tömeggyilkosok voltak, több tízmillió halott,...

Mennyire inkompetens egy olyan kormány, amelyik a harmadik kétharmados ciklusában sem képes leszámolni (saját maga által kreált) ellenségeivel...

Mikor fog leesni a többségnek, hogy ezek álbalhék és csupán az a szerepük, hogy a lényeges kérdésekről eltereljék a figyelmet?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!