Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják azt hogy 2006...

Miért mondják azt hogy 2006 ban csak Fideszesek rongáltak meg ostromoltak székházat?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy a 2006 os tüntetésen csak Fideszesek rongáltak stb. Srácok biztos csak Fideszesek voltak jobbikosok egyáltalan nem? Vagy más pártiak?

2020. febr. 27. 19:25
1 2
 11/13 árokpart ***** válasza:
0%
Viszont az is érdekes, hogy szerintem ha a lakosság nagyon akarta volna le tudta volna mondatni akkor a Gyurcsány kormányt. Attól még október 23-át leverték nem tántorította volna el a céltól. Ugyanis utána még számos kisebb létszámú bejelentett, engedélyezett tüntetések is voltak. Az akkori köztévé is bemondta a tüntetések időpontjait. Miért nem mentek ki akkor egyszerre az emberek. Attól még, hogy a Kossuth tér le volt kordonozva lehetett volna tüntetni máshol. A Hősök terén is utána voltak tüntetések és az Alkotmány utcában is .Miért nem mentek akkor el az emberek ezekre? Ezt egyébként máig nem értem, hogy miért annyira szimbolika és miért démonizálják egyértelmű vereségnek azt, hogy október 23-án nem sikerült úgymond a kormánybuktatás, mikor semmi és senki nem tiltotta, hogy október 24-én a fővárosban a Kossuth téren kívül bárhol és az ország összes településén szintén bárhol ne lehetett volna tüntetni. Senki nem rendelte el a gyülekezési jog korlátozását.
2020. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
18%
Tüntettek is.
2020. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#9 tehát olyanok, mint ti. Nem is meglepő, nagy az átjárás a 2 nagyvezír tábora között.
2020. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!