Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges hogy a Nyíregyházi...

Lehetséges hogy a Nyíregyházi Iskola a koronavírus miatt zárt be és a kormány csak hazudik hogy a kalicivírus miatt?

Figyelt kérdés

Nagyon gyanusak a mai beszámolók az esetről,a többség szerint nem hasmenés hanem erős köhögés miatt zárt be az iskola.


Link: [link]


Lehet a fidesz csak hazudik hogy ne legyen mégnagyobb pánik?



2020. febr. 29. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
23%
Közismert ellenzéki tény, hogy a FideSS mindig hazudik. Miért pont ebben az esetben ne hazudná azt a FideSS a saját médiájában, hogy calicivírus és nem koronavírus okozza a megbetegedéseket?
2020. febr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a calici vírust csak rávágták hasraütés szerűen. Nehezen tudom elhinni, hogy 180 ember egy épületen belül elkapja és mindez egyszerre és hirtelen tünetekkel jár.

Én magam is Nyíregyházi vagyok, hatalmas az ismerettségi köröm, de senkit nem tudok akinek hasmenése, hányása lenne. Pedig járvány idején sorra betegednek meg.

Ellenben azt se mondom, hogy koronavírus, mert azt nem tudnák eltitkolni.


Ha tippelnem kellene akkor valamilyen bakteriális fertőzésről van szó. A baktériumok hihetetlen gyorsan osztódnak és képes ennyi embert megbetegíteni rövid idő alatt.

2020. márc. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!