Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy én magyar...

Miért van az, hogy én magyar (betegséggel küzdő) emberként egy fillér segélyt sem kaphatok mert nem volt meg a másfél év munkaviszonyom, ellenben a kisebbségiek akik egy percet nem dolgoztak ők minden hónapban megkapják?

Figyelt kérdés

Én orvosi papírral rendelkezem róla hogy beteg vagyok, emiatt csak 3 hét munkaviszonyom volt eddig, előtte egyetemre jártam. Na már most nekem ezek alapján egy fillér segélyre sincs jogosultságom (a TB-t viszont kötelezően fizetem, úgy is hogy nincs bevételem csak ami párezer forintot netes videókból meg ilyesmiből összeszedek - amit szintén leadózok még ezután). Úgy hajtanak el mint a legyet, mert nincs meg a másfél éves munkaviszonyom (még egyszer hangsúlyozom, beteg vagyok, orvosi papírom van róla).

Ehhez képest a rengeteg kisebbségi, akik állandóan a hajléktalanszállón vagy a kocsma körül ténferegnek, minden egyes hónap elején sorban áll a hivatalnál, és ők megkapják a segélyt folyamatosan, holott ők sem dolgoztak egy másodpercet sem, sőt sok még priusszal is bír. Utána meg persze mennek a kocsmába. És gondolom azzal se lövök mellé nagyon hogy ők TB-t sem fizetnek egy fillért sem.

Na most érdekelne, ha én magyar emberként egy fillért sem kapok betegen, akkor ők miért kapnak egész szép összegű segélyt? Rájuk miért nem vonatkozik a munkaviszonyi kikötés?



2020. febr. 29. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom elképzelni, hogy valaki, aki tud gondolkozni, tud írni, olvasni, ne tudna dolgozni. Az is tud, akinek nincs egy lába se, vagy keze. Nem akarásnak csak nyögés a vége, erre te vagy a példa
2020. febr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

# 2


Attól függetlenül hogy igazad van a kérdezőnek is igaza van. A hülye fehér ember meg tűri, nem csak itt de európa más országaiban sem zavar senkit hogy azért dolgoznak hogy néhány patkány ingyenéljen

2020. febr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert páva vagy. Sem a katonai szolgálatod nem töltötted ki, sem dolgozni nem szeretnél, a markod viszont tudod tartani.
2020. febr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
50%

kedves kérdező, megmondanád, hogy a rengeteg kisebbségi pontosan milyen jogcímen kap milyen segélyt? Sokat segítene a válaszomban.


Köszönöm.

2020. febr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 árokpart ***** válasza:
76%
Láthatod kérdező ezen a fórumon csak jólétben élő emberek vannak. Ez a gyakori kérdések fórum sosem a szegényebb emberek fóruma többnyire.
2020. febr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Mert ezeket támogatni kell. Zsidó tulajdonú piacon egy szabolcsi írástudatlan cigány simán pakolgat ki normális bérlőket, termelőket, veszi ki az asztalokat, közben fizetni alig tud, de lehetetlenítí el a többieket zaklatja a többi bérlőt is. Minősíthetetlen a viselkedése, ahogy az emberekkel beszél. Rosszul van a tudattól, hogy más is pénzt keres. Kisebbségi komplexusait kivetíti másokra. Mése törzénik semmi. Komolyan mondom nyalják a valagát, csak a háta mögött merik szídni. Kérdező ezért, mert itthon ezek az orkok érnek valamit úgy látszik.
2020. febr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

Nem unod az önsajnálatot, a "köpködést" és az uszítást?

Vagy hazudsz, vagy ahhoz is ostoba vagy hogy utánajárj a dolgoknak!


Beballagsz a munkaügyi hivatalba, regisztrálsz mint álláskereső, kivársz egy évet, majd igényled a foglalkoztatást helyettesítő támogatást.


Az lenne a probléma, hogy egy évet várni kell?

Az a rengeteg kisebbségi, hajléktalan, és kocsmatöltelék tud várni, te nem? Téged minősít.


A priuszt hogy mered belekeverni? Senkinek, MÉG A RENDŐRNEK SINCS köze hozzá!

TB-t sem fizetnek?


Ugyanúgy meg lehet igényelni egyéni méltányossági kérelemmel, hogy neked se kelljen.

Ha beteg vagy és orvosi papírod van róla, azzal mit érsz? Miért hangsúlyozod? A leszázalékolást eléred?

Ha nem, akkor miért nem húzol el dolgozni ahelyett, hogy minket "boldogítasz"?

2020. febr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha regisztrált munkanélküli vagy, akkor az önkormányzatnál jogosult vagy napi egyszeri meleg ételre és arra, hogy az önkormányzat fizesse a TB-det.

Legyen meg a diagnózisod, próbáld meg leszázalékoltatni magadat. Kérdezd meg az orvosodat, hogy a kapott eredmények alapján mi jár neked! Lehet, hogy az eredmények alapján jogosult vagy megváltozott munkaképességű munkára. Az egy fél állás, és keveset ad, de a semminél mindenképpen több.

2020. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%

Lehet, hogy le kell cserélned a ruhatáradat. Ebben segít a Vöröskereszt, annyi ruhájuk van, hogy nem fogadnak el ruhát lomtalanításból. Lomtalanításból is szerezhetsz ruhát, de válogattasd át valakivel, aki ért a divathoz.

Lehet, hogy gond van a higiéniáddal. Reggelente mosakodj le. A magyar Európa egyik legtisztább nemzete, itt nem elég minden másnap bevizezned magadat. Nem lehet zsíros a hajad, szájszagod sem lehet. Ne feledd el beillatosítani magadat. Legalább minden este mossál fogat, de jó, ha reggel is.

Lehet, hogy baj van a viselkedéseddel. Ehhez kérjél segítséget rokoni, baráti körödtől.

2020. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!