Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbosok! Elítéltek amiatt,...

Jobbosok! Elítéltek amiatt, hogy egyáltalán nincsenek hazafias érzelmeim?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit jelent magyarnak lenni. Nagyon ködös fogalom ez, és nincs konszenzus körülötte. Én azt szoktam mondani, hogy csak az biztos, hogy a magyarok KÖZÉ születtem és megtanultam a nyelvüket (jobb híján). Ez van.

2020. márc. 4. 13:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
1%

A valódi ősmagyarság rég kihalt.

A mai magyarság csak mindenféle betelepíttet európai nép. Meg sok a török, zsidó.


De a jobbosok szerint nem lehet bárki magyar.

2020. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. De érzékeny meg elfogadó legalább vagy remélem?
2020. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
20%

Ez a te döntésed. Magyarnak születtél, magyarul beszélsz, Magyarországon élsz.

Ha ezt te értéktelennek tartod - és vele így magadat is - hát egészségedre! Nem kell hogy hazafias érzelmeid legyenek. Neked lett volna jó ha vannak, a te életed értékét emelik meg, de nem kötelező.

Éppen így a szüleidet sem kell tisztelned, szeretned, annak sem kell örülnöd hogy családod van és értéknek sem kell tartanod.

Csak neked rosszabb ha így van, nem másnak.

ha nem vagy magyar, ha ez neked nem jelent semmit, akkor ezzel te vagy kevesebb. Mert akkor ki vagy, mi vagy? Senki és semmi?

2020. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
16%
A Jobbikosok már rég nem magyarok. Kérdezd erről a Mi hazánkosokat
2020. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%

Én pl. leszarom, legyen ez a te problémád.

Mondjuk azt nem értem, miért érdekel téged a jobbosok véleménye, miközben nyilvánvalóan nem érdekel.

2020. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
30%

Ugye most azt vártad kedves kérdező, hogy valaki jól torkodnak ugrik, hogy a liberálisok szokásos felsőbbrendűsködését előadhasd nem?

,,Nem tudom, mit jelent magyarnak lenni." Mondjuk magyarul beszélő, fehér, európai ember vagy. Mondjuk ezt! Még mondjuk azt hogy a magyarság történetével, sors és identitásközösséget élsz meg.

,,Nagyon ködös fogalom ez, és nincs konszenzus körülötte." Konszenzus az azért nincsen, mert akkor lesznek az emberek tömegesen identitásnélküliek. Példának okáért mindenki számára nyilvánvaló hogy a cigány a zsidó, vagy a néger az akkor se lesz magyar ha feje tetejére állva mondja el visszafelé a szózatot! Egyszerűen azért, mert ezek az identitások alapvetően kizárják azt, hogy te mindkettő legyél. Bennem például van szláv, meg sváb vér is kb pont annyi mint magyar, mégis magyar az identitásom, mivel csak egyet tud egy ember egészségesen és teljesen megélni. Persze ez még európaiak között nem egy nagy probléma, mert a genetikai különbség(ebből következően sok egyéb különbség is) elhanyagolható. Viszont ha egy arabról, egy négerről, vagy egy cigányról beszélünk az egyszerűen azért nem lehet magyar, mert még azt a kritériumot sem teljesíti hogy európai(márpedig a magyar az európain belül egy csoport).

2020. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
60%

"... megtanultam a nyelvüket (jobb híján)."


A lovári mellett nem árt ha beszélsz magyarul is!

2020. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
34%
Szia, én is hasonlóan vagyok. Az az érdekes, hogy régen voltak, de mostanra nekem annyira túl lett tolva ez a nagy magyarozás, hogy valahogy elment tőle a kedvem. Olyan emberektől hallom a "magyar büszkeséget", akik pont semmit nem tettek le az asztalra, és valahogy nem érzem magam közéjük valónak.
2020. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Micimacko67 ***** válasza:
65%

A mai "magyarkodók" egy jelentős része csak divat magyar...most számukra ez a menő...

Ha változna a politikai széljárás, ők is váltanának...

Ismeretségi körömben több ilyet ismerek...

2020. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
38%
hazafiasok, akik fordítva fejjel lefelé rakják a kocsira a trianonos matricát XD
2020. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!