Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rácz Zsófia fiatalokért...

Rácz Zsófia fiatalokért felelős helyettes államtitkárnak a Fidesz operatív tisztjei írják meg a posztokat a facebookra?

Figyelt kérdés

Annyira kínosan mesterkéltek a posztjai a smiley-kell meg hashtag-ekkel, mint mikor valami boomer próbál jópofáskodva kísérletet tenni hogy a fiatalokat utánozza. (pedig a hölgy elvileg 22 éves)


Még a szemkilövető alkesz gyurcsány is nagyobb hatásfokkal volt képes fiatalokat megszólítani...


2020. márc. 5. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Nekem eleve érdekes hogy miért használja a nyugati liberális fiatalok kommunikációs stílusát egy keresztény-konzervatív kormánypárt államtitkára. Hogyan egyeztethető össze a konzervatív értékrenddel a LOL-ok és sírva vihogó smileyk 3 szavankénti beszúrása. (A kérdés nyilván költői.)

Vagy esetleg azt hiszi, hogy a huszonévesek majd hasra esnek két smileytól meg egy szőke csajtól aki az ő korosztályuk, és ennyi miatt majd a saját jövőjük ellehetetlenítésére fognak szavazni? Szerintem az értelmes átlagnak éppenhogy felháborító és botrányos, hogy amíg ő tejeli a milliós tandíjakat az egyetemen, meg nem kap 50 négyzetméteres garzont se 50 milla alatt hogy új életet kezdjen, addig ezt a nőt diploma nélkül, szinte gyerekként berakták egy sokmilliós kormánypozícióba ahol semmit se kell csinálnia. Ez csak kiemeli a kettős mércét, az igazságtalanságot ami ebben az országban folyik.

2020. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Molyember ***** válasza:
100%
💔
2020. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Rácz Zsófi csodálatosan néz ki. :)
2020. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Ezt így nem lehet megítélni, hogy ki írja a bejegyzéseit. Lehet értett gondolkozású. Bizonyára sokat fordul meg Fideszes közt, akik idősek és átveszi a kontextusait, kifejezéseit. Próbáld ki, hogy olvass egyszer sok japán könyvet és egy idő után te is így fogsz gondolkozni
2020. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom mi a problémátok vele, a fóbiátok vagy az irigység?
2020. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%

Értem. Szóval eddig az volt a bajod, hogy a fideszes politikusok túl öregek. MOst az a bajod hogy van köztük olyan fiatal, mert tud értelmesen írni, beszélni.

Aha. Én is megkaptam már itt hogy tuti fizetett fideszes vagyok mert túl jó a helyesírásom, tudok több összetett mondatot leírni egyszerre stb.

Most akkor ez azt jelenti hogy az ellenzékiek agya korlátos? Legyen olyan aki fél szavakat írogat, csak úgy bedobva random, összefüggéstelen - de rövid - szövegeket, mert ha nem, akkor már "boomer"?

Szerinted a fiatalok hülyék, nem tudnak értelmesen beszélni, csakis az öregek azok akiknek van agya és kifejezőkészsége?

Nevetséges vagy.

Inkább tanulj meg te is értelmes módon kommunikálni!

2020. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Nem tudom mi a problémátok vele, a fóbiátok vagy az irigység?"


Ha jelentkezek a fidesznél, esetleg engem is beültetnek húszon évesen diploma nélkül valami zsíros állásba jól fizetett semmittevőnek?

2020. márc. 5. 14:33
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

#6 Már ne haragudj, de láttad már te annak a csajnak a bejegyzéseit? Nekem volt szekunder szégyenem mikor olvastam, nyelvtan, helyesírás, tartalom mind egyes. Gondolom a fiatalokat próbálja majmolni, mivel az elterjedt kormánypárti nézet szerint a fiatalok semmire se jók csak mint alkoholista transznemű ingyenélő.


"Szóval eddig az volt a bajod, hogy a fideszes politikusok túl öregek."

Itt senkit se az életkora izgat (legalábbis nem önmagában), hanem az, hogy amíg manapság takarítónak menni 120 ezer bruttóért is 2 diploma meg 3 nyelv kell lassan, addig ezt a csajt 22 évesen abszolúte NULLA végzettséggel (se diplomája se szakmája semmi), NULLA munkatapasztalattal berakták egy KORMÁNYPOZÍCIÓBA sokmilliós fizetésért. Nem gondolod hogy ez egy átlagembernek eléggé megemeli a vérnyomását? Hogy azért fizetünk világrekord adókat a nevetségesen alacsony bérekből, hogy a sok léhűtő mellé még ezt is fizetni kelljen, ahogy havonta többmillió forintért annyi a dolga hogy Facebook bejegyzéseket írkál amiben a kormányt dicsőíti? De mint mondtam, itt nem is a kor a lényeg. Ugyanennyire felháborítónak tartom pl. hogy Kósa Lajos szintén diploma és nyelvvizsga nélkül lehetett egy nagyváros polgármestere, o.gy. képviselő és miniszter. Miközben, mint mondtam, egy bolti eladónak vagy takarítónak se vesznek fel diploma nélkül.

2020. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

:pray: Nem tudom, van-e élő ember *dab* aki ebben magára ismer :thinking:, de kicsit utánanéztem :eyes: az illetőnek :bow: és csak egy #karrierista #seggnyalónak tűnik, aki mindig azt mondja, amit szerinte hallani akarnak azok (Y), akikhez beszél :laugh:.


De amúgy az már kiderült, hogy a fideszben az alkalmasság komoly hátrány a karrier szempontjából, úgyhogy a balf.aszkodása meg a celebkedése egy okos dolog, hátha egyszer komolyabb feladatokat is rábíznak majd. Mondjuk addigra nem lesz már nyugdíj valszeg, az országban meg csak idősek és cigányok maradnak, szóval ezt kicsit elszámolta szerintem. Kivéve persze ha megelegészik a milliós fizuval meg a közösségi médiás követőkkel, és hajlandó elmenekülni a többiekkel, ha úgy hozná az idő szele, hogy muszáj.

2020. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mint túlgondoljátok. Az emberek többsége így vagy úgy, de 21 éves korukig még gyerekek. Ebben Rácz Zsófia sem képez kivételt, hiába szerzett államtitkárhelyettesi pozíciót. Lehet ő értelmes és okos és akármilyen, a fiatalságának a negatív jellemzői is kifognak ütni rajta és ezek közül az egyik szerintem most ütött ki.
2020. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!