Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek se lenne semmi probléma...

Nektek se lenne semmi probléma a migránsokkal, hogyha nem közel-keleti muszlimok lennének, hanem harmadik világbeli de nyugati kultúrájú országokból?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok vele, hogyha Latin-amerikai (pl. kubai, brazil), Fülöp-szigeteki, esetleg polinéz migránsok jönnének, előttük teljesen kitárnám a kaput.


Katolikusok, a kulturájuk is hasonló (pl. az argentin, brazil, kubai kultúra nagyon hasonlít a közép-európai posztkommunista kultúrára) és még színt is vidámságot is vinnének a magyar közéletbe.



2020. márc. 5. 15:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a latínók túl temperamentumosak ahoz, hogy könnyen beilleszkedjenek egy ilyen visszafogott, befelé zárkózott típusú társadalomhoz. Az oroszok, írek, skótok, japánok, kínaiak inkább rendelkeznek hasonló vérmésreklettel, a magyarokéhoz.


Lényeg ami lényeg, nem lehetetlen megoldani, hogy zökkenőmentes migráció és beilledzkedés történjen, IV Bélánk is megoldotta valahogy, de a jelenlegi migrációt nem hiszem, hogy le lehetne bonyolítani mellékhatások nélkül.

2020. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
29%

8

Jól van, értem én. Neked semmi bajod a magyar módra élő -magukat magyarnak képzelő- akárkikkel, legyen az arab, kínai, afgán, iráni, kenyai, indián, ausztrál őslakos.

A lényeg az, hogy azért előbb-utóbb elérjük a kb egyiptomi bőrszínű, húzottszemű, zsidó-keresztény alapokon ateista, a világ minden tájáról idefújt családi hátterű angolosan magyarul beszélő Magyarország állapotát.


Miben különbözik ez a dk-s valakik néhány éve mondottaitól?

2020. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%
#12 Szándékosan játszod a hülyét?
2020. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Japánok,eszkimók,jöhetnek.
2020. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A harangzúgást már megszoktam.

Nem szeretnék kora hajnalban több 1000 wattal kihangosított müezin hangra ébredni.

-Volt rá precedens, hogy adott országban az első néhány napon hajnalban pattantam ki az ágyból, pedig ment a kondi, zárt ablakokkal -a közelben volt egy mecset, s a minaret tetején négy hatalmas hangszóró.

2020. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%

13

Nem feltételezem, hogy tájékozatlan vagy. Hanem inkább más.


Ugye szerinted akkor rendben van, ha naponta érezhetetlen mennyiségben adnék neked egy pohár vízbe arzént, csak az lenne baj, ha egyszerre löttyintenék annyit, hogy egyből meghaljál.

Véged lenne így is-úgy is, csak az alig érezhető adaggal tovább szenvednél.

2020. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
#16 Értem, nem játszod a hülyét - hülye vagy. Mi köze mindennek ahhoz amit leírtam? Az agymenéseden kívül persze.
2020. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16. Ha naponta érezhetetlen mennyiségű arzént viszel be, akkor nem fogsz meghalni, mert ki tud ürülni időben. A legtöbb ivóvízben van arzén, de addig nincs gond, amíg nem lépi át a határértéket. A hasonlatod értelmetlen.
2020. márc. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

18

Van az a mennyiség, ami még nem feltűnő, de hosszú távon káros. Voltak ilyen gyilkosságok.


Különben biztos értetted, csak kekeckedsz.

2020. márc. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Állítólag Napoleont is így mérgezték meg, a hajából mutatták ki az arzént, ami annyit tesz, hogy hosszú távon folyamatosan kapta az arzént.
2020. márc. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!