Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy fogják betartani a...

Hogy fogják betartani a karantént ha már szöknek a betegek?

Figyelt kérdés

Egy holland már megszökött a kórházból,pedig még nincs is igazi karantén.


Link: [link]



A hadsereg akár lőhet is az emberekre ha szöknek?



2020. márc. 6. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Amíg NINCS karantén, addig nincs szökés - mindenki mehet, amerre akar.
2020. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom honnan szedsz ilyet, hogy lőhetnének ilyen esetben, még akkor sem lenne lehetséges, ha biztos lenne, hogy az illető fertőzött, itt pedig meg még csak enyhe gyanu van, semmi bizonyíték arra, hoyg tényleg ez a baja.


Másrészt itt szó sincs karanténról, hanem egy rendelőről, ahonna bárki bármikor elmehet.

2020. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem megszökött, hanem 1 óra várakozás után nem várt többet a mentőre, maga ment a kórházba. Hogy ott mit mondott, vagy mit nem, azt nem tudom, de elengedték, jóformán ott meg se vizsgálták.
2020. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Egyszerüen nem volt ideje tovább várni, mert az is lehet hétfőn már dolgozni szeretne odahaza Hollandiában.

Neki erre nincs ideje.

Kérdezem én,hogy ilyenkor mi a teendő, ha valaki egyszerüen nem működik együtt a hatóságokkal, vagy netán elbújik és közben azért fertőzhet is.

2020. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aki fertőzött az veszélyes az országa.
2020. márc. 6. 17:21
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Észak koreában is volt egy férfi akit karanténba helyeztek és elment nyilvános fürdőbe. Őt agyonlőtték a rendőrök utána.


Szerintem aki nem tartya be a karantént azt börtönre itélik. De nem ismerem a magyar jogszabályokat igy csak ezt gondolom.

2020. márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"egyelőre még csak a vírus gyanújáról lehet beszélni "


Magyarul, jó eséllyel vaklárma az egész!

2020. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A hadsereg akár lőhet is az emberekre ha szöknek?"


Természetesen, azért karantén.

2020. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!