Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emberek! Miért szidja itt...

Jeverezi kérdése:

Emberek! Miért szidja itt mindenki a magyar egészségügyet? Lentebb leirom hogy miért butaság hogy a magyar EÜ pocsék!

Figyelt kérdés

Tegnap elestem és bevertem a fejem egy kőlépcsőbe. Kihivtak hozzám a mentőket akik megérkeztek 10 percen belül. Na most rendesek voltak segitőkészek, bevittem a péterfi kórházba ott rögtön fogadott a mosolygós kedves doktornő. Megnézte a pupillákat, a sérült részt a fejemen valamint adott beutalót koponyaröntgenre. Kb 5 perc múlva behivtak a röntgenre, majd ezt követően 5 perc alatt kielemezték afelvételt szerencsére nincs se törés csak koponyazúzódás. Fajdlomcsillapitot kaptam és mehettem is haza kb az eséstől számitva 50 perc alatt már megvizsgáltak, kezeltek és nagyszerűen elláttak ÚGY hogy ez este történt!!!!


Ha valaki nekem szidni merészeli a magyar egészségügyet azt majd jól orron koppintom! Pocskondiázás megy de a jót a legkisebb mértékben veszi észre a társadalom!



2020. márc. 6. 17:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, rendesen szétcsaphattad a fejed, hogy ennyire hülye lettél. :"D
2020. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Koplárovics Béci ***** válasza:
76%
Én örülök a "sikerednek". Tényleg. Sajnos nem tudom osztani a tiszteletedet az egészségügy iránt. Édesanyámnak nemrég volt időpontja egy 5 perces vizsgálatra, 11 órára. Délután kettőkor már végzett is.
2020. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
73%
A magyar egészségügy sikereinek egy újabb szép példája: [link]
2020. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

3#


Megszökött a koronavirusos gyanuval feltételezett ember! Az nem ugyanaz mint hogy a mentő késik. És ha valakit koronavirus gyanujaval viszik a szt. lászló infektológiájára karanténba akkor ott a mentősöknek kötelező védőöltözetbe bujniuk ami nem 5 perc!!! Hanem több.

2020. márc. 6. 18:25
 5/38 anonim ***** válasza:
53%
A pápai kórház ápolási osztályán, ahol időseket ápolnak, a testvéremmel arra figyeltünk fel, hogy a már napi 24 órán át alvó állapotban lévő időseket felkeltik, hogy vegyék be a nyugtatójukat. Majd érdekes módon pár napra rá elhunytak. Ezért szóltunk a személyzetnek, hogy az amúgy is csak alvó időseknek minek nyugtató. Persze felháborodtak, de legalább a nyugtatózás abbamaradt. Milyen érdekes „véletlen”, ezek után a saját anyánk is, ahogy sok más idős is az alvó állapotú stádiumába érve is legalább 1 évig éltek. Mesélj nekem Kérdező, a napi 24 órán át amúgy is alvó betegeket miért kell nagy nehézségek árán is de felkelteni, hogy vegyék be a nyugtatójukat? Gazdaságossági okokból?
2020. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem is jó az egészségügy
2020. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
75%
Egy fecske nem csinál nyarat.
2020. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

6#

Tudom hogy szoktak nyugtatózni időseket. És ennek komoly oka van. Mégfpedig hogy ha nem tennék vernék az ápolókat, orvost. Időskorban gyakori a szellemi elbutulás, demencia ami kontrollálatlan agresszióhoz, agitált viselkedéshez vezet. A másik meg hogy az öreg akinek közeleg a vég azt érzi. Hogy ne szorongjon inkább adnak neki nyugtatót és igy mindenki jól jár. Nekem ez a véleményem!

2020. márc. 6. 18:40
 9/38 anonim ***** válasza:
79%
Na persze. A Péterfy pont az egyik legótvarabb kórház az országban. Tavaly másfél órát vártam ott az ügyeleten, úgy hogy nem volt rajtam kívül senki.
2020. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

10#


Másfél óra nem sok idő! És nem ótvar kórház!

2020. márc. 6. 18:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!