Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum és Jobbik szavazók...

A Momentum és Jobbik szavazók szemrebbenés nélkül fognak szavazni a Gyurcsány vezette összellenzéki összefogásra?

Figyelt kérdés

Mindkét párt kijelentette korábban, hogy Gyurcsány soha és elítélték, most a hatalom és pénz reményében még is összefognának vele?


Ennek ellenére a szavazóik kitartanak majd mellettük ha összefognak Gyurcsánnyal?


2020. márc. 7. 09:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%
Jobbik szavazó vagyok és semmi bajom Gyurcsánnyal. Bárkire szavaznék aki hajlandó orbaneszkut eltakarítani.
2020. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%

"Mindkét párt kijelentette korábban, hogy Gyurcsány soha"


Én egyedül orbaneszkuról jelentettem ki ilyet.

2020. márc. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
2020. márc. 7. 10:35
 14/19 anonim ***** válasza:
57%

Hehe, pesti srácok.

2006 14 éve volt amúgy, akiket akkor oszlattak 20 év körüli suhancokként, mára remélhetőleg normális felnőtt emberek lettek, akik tudják, nem randalírozással kell politikai véleményt kifejezni.

2020. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 Akiket akkor oszlattak , illetve akinek bármi emléke is megmaradt akkoriból Jobbikosként az most tuti nem szavaz a Jobbikra, se Gyurcsányra.
2020. márc. 7. 11:15
 16/19 anonim ***** válasza:
Átgondolják azt.
2020. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mi MSZP-sek, Jobbikosok, DK-sok, Momentumosok fogadalmat tettünk és szövetséget kötöttünk egymással arra, hogy eltakarítjuk a diktátort és maffia bandáját és együtt visszaállítjuk Magyarország jogállamiságát. Addig tűzszünet és csatabárd elásva! Akinek ez nem tetszik az csak egy fideszes, azoknak a véleménye meg mégis hol és miért kell, hogy izgasson minket??
2020. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#17 Ha valóban diktátor az Orbán ahogy mondjátok akkor sok szerencsét a leváltáshoz 2022-ben.
2020. márc. 7. 13:49
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Én a magam részéről, mint a DK-val való összeállás miatt kiábrándult Jobbikos:

Toroczkai führerünket preferálom, ha arra kerül a sor, hogy Gyurcsány-Orbán lesz a két esélyes.


Akkor már inkább legyen rend és rasszizmus mint, hogy két lopkodó f @sz banda váltogassa egymást.


(persze nyilvánvaló, hogy a Mi hazánk egy troll szavazat, legalábbis a részemről)

2020. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!