Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen egy tipikus feminista?...

Ilyen egy tipikus feminista? (TV videoval)

Figyelt kérdés

"A férfit annyi különbözteti meg a főemlőstől, hogy nem olyan szőrös. Kész!” Sztereotípiák megerősítése a nézőkben és különböző társadalmi rétegek egymás ellen hergelése : "„Tuc-tuc-tuct, ez a techno, b*zi, beteg, szipuzó, kábítószer, ugye, mer' a techno világa az a kábítószeresek világa.”


Akik szerinte nem helyesen vélekednek a világról és annak folyamatairól, annak nem tanítani kell, hanem :"„Legyen rabszolga, tiporják a sárba, mert ha valaki ennyire primitív, hülye p*csa, az megérdemli.”" Egyébként pedig : [link]


Ritkán látni olyan feminista műsorvezetőt, aki éveken át közvetíti a "kis közönségének" a mantrákat. Vajon mennyire érett erre a társadalom?



2020. márc. 8. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez a valami nem elsősorban feminista, hanem inkább elmebeteg.
2020. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Csides Kata csak egy dagadz senki. Nem kell őt komolyan venni csak jól kiröhögni...
2020. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Bár nem tartom sokra a 444-et, de ezt a cikket végigolvastam. Aztán ránéztem erre a nőféleségre, és a videókat már meg sem kellett nyitnom. Minden az arcára van írva. Tehát nem azt kell nézni, mit mond, hanem hogy ki és hol? Nyilván sokan emlékeznek a magyar média örökös pöcegödrére, az Anettka művésznővel fémjelzett Budapest TV-re. Ők azért azt a szintet elérték, hogy időnként a mainsteam média kiröhögte őket, de ez az élőlény még arra sem érdemes, hogy szóba kerüljön. :)
2020. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem feminista, őrült.
2020. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
És a legdurvább, hogy ennek a nőnek doktorija van és pszichológus.
2020. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy szerep, és egyébként ugyanezt csinálja Puzsér Róbert, Csernus Imre és a többiek. Cél a nézettség, a hírverés. Fölösleges ilyenekkel kulturembernek foglalkozni.
2020. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem őt nem a tvben kellene mutogatni, hanem simán a Dunába kellene lőni...


Ha meg cska szerepet játszot, így járt :D

2020. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Ez annak a jele, hogy bezárták az OPNI-t és az ilyen véglények szabadon mászkálhatnak!
2020. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
#6 a különbség hogy Puzsér vagy Csernus száját olyan dolgok is el szokták hagyni amikkel ha nem is értek egyet, valami gondolkodás félét érzékelni lehet mögöttük de ez a nő vagy tényleg egy primitív bunkó idióta vagy az ország legjobb shitpostere.
2020. márc. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

https://www.youtube.com/watch?v=wZYBkt4NwNg


Nem piti a hölgy. :)


Szerintem egyszer kényszerzubbonyban fogják kivinni a stúdióból.


Elmondja a nem piskóta véleményeit, és csodálkozik, miket mondanak róla.


Géniusz a csaj.

2020. márc. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!