Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz gyűlölőként helyesled...

Fidesz gyűlölőként helyesled a kormány határvédelmi intézkedéseit?

Figyelt kérdés
Ha nem, miben módosítanál rajta?
2020. márc. 11. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Milyen határvédelem?
2020. márc. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Én azzal egyetértek, hogy lezárják a zöld határt és ellenőrizhetővé teszik ki jön be (a schengeni határokon).

Viszont azzal nagyon nem, hogy ezek után hogy bánnak azokkal, akik menekültkérelmet nyújtanak be.

2020. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

#2 "Viszont azzal nagyon nem, hogy ezek után hogy bánnak azokkal, akik menekültkérelmet nyújtanak be."

Mire gondolsz?

2020. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Mármint azt, hogy 20 ezer kínia, izraeli, arab és vietnámi állampolgárt engedett be az országunkba és adott nekik papírokat pénzért? (letelepedési kötvény) Hát krvára nem helyeslem!
2020. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem érzem megszólítva magam, de szerintem túl laza. 1#, 4# véleményét adom
2020. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem gyűlölöm a Fideszt inkább nem kedvelem az általuk felépített NER-t igen helyeslem a határvédelmi intézkedéseiket
2020. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mindenekelőtt a gyűlöleten módosítanék. Az még eredményt nem szült. Hacsak a gyűlölködő pocsék életét nem.

Én jobban szeretném minden gyűlölet nélkül, pusztán a racionalitás szerint, ha ez a kormány határvédelmestől együtt nem itt tevékenykedne az ország kárára. És ennek a z igénynek a megvalósulásáért teszek is. Itt csak mellékesen írok ennek részeként.

2020. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

A határvédelmi intézkedéseket önmagukban nem helytelenítem (sőt, sokkal inkább helytelenítettem azt, amikor ugyanez a kormány átengedett regisztráció és ujjlenyomatvétel, vagy bár egy fotó készítése nélkül az országon százezres nagyságrendű migránst - sőt, vonattal szállította őket az EU-ba).


Az egy jó dolog, hogy megpróbálják ellenőrzés alá vonni a schengeni határokat.


Ehhez teljesen fölösleges viszont a gyűlöletpropaganda és a rasszizmus felkorbácsolása - ez nem fokozza a biztonságot, pusztán ócska szavazatszerző eszköz.


És attól, mert nem engeded be az országba letelepedni a menedékkérőket, még lehet emberként bánni velük. Például a fizikai éheztetést a tranzitzónákban egyáltalán nem helyeslem.


Szóval a módszer és a propagandamáz, amivel leöntik, az nem tetszik.


Ha te átjössz hozzám, és nincs kedvem téged fogadni, azt is elmondhatom úgy is, hogy:

"Kedves kérdező, ide most nem jöhetsz be, nem költözhetsz hozzám, sajnálom."


vagy úgy is, hogy:


"Takarodsz te a k. b.dös édesanyád fekete valagába, rohadj meg, pusztulj el, trágyázzon a tehén a sírodra!"


A magyar maffiarezsim néha visszataszító módon KOMMUNIKÁL, és csak azért, hogy a bunkókat megfélemlítse, hergelje, és bezsebelje a szavazataikat.


Ez nem határvédelmi intézkedés, hanem aljas gyűlöletpropaganda. Szóval nem az intézkedésekkel van bajom, hanem az agymosással - ami teljesen szükségtelen egy határ megvédéséhez.

2020. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

3: kb. amit 8-as ír: embertelen állapotok a tranzitzónában, hónapokig váratni embereket a döntéssel. Menedékkérelem gyakran ok nélküli megtagadása. Alapvető jogok (tolmács stb.) biztosításának hiánya. Emberek uszítása.

Illegális migráció, menekültkérdés és legális migráció összemosása.

2020. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 peca1000 ***** válasza:
25%

Én helyeslem, sőt lehetne kicsit keményebb is. Pl: lelőni, aki a kerítés felett, alatt átmászik, vagy rongálja.


Tranzit zóna egy kirakat dolog, mert elvárnak az EU vezetői egyfajta menekültügyi eljárást.


Az már más, hogy a rossz körülményekkel akarják elvenni a kedvüket a migránsoknak, hogy menedèkkérelmet adjanak be.


De ez is tetszik. :)

2020. márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!