Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogják az emberek...

Mikor fogják az emberek megelégelni a II. Orbán-kormány igazságtalan intézkedéseit és mennek az utcákra/Orbán házához tüntetni a megszorítások, a méltánytalan 16 % SZJA, az egyre növekvő árak, és az állampolgárok kizsákmányolása ellen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 00:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom, de azon a napon fogok én véglegesen Ausztriába költözni.
2011. márc. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom. De lehet, hogy a sok agent provocateur-t előbb megunják.

/ pontok:zutty,le

2011. márc. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
33%
Mivel nincs semmilyen igazságtalan intézkedésük, soha. De te jobb lenne már ha elmennél dolgozni ahelyett hogy mindig ugyanazt a kérdést teszed fel csak más formában. Így soha nem jutsz előrébb, csak irigyled akik több százezret keresnek havonta.
2011. márc. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
A zemberek soha! Hálistennek nincs olyan,hogy mindenki ugyanazt gondolja! Viszont már sok ember úgy gondolja,hogy mennie köll a kormánynak,csak ugye nem akarják ezt érthető okokból az mszp malmára hajtani! Amúgy már sokan tüntetnek a kormány intézkedései helyett,de a háza elé nem mennék,az parasztság!
2011. márc. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%
Na példáúl a "ma 00:55"-as hozzászóló is Zember a javából,jólkeres gazdag ember és van egy hűsége a miniszterelnökúr felé! Elég visszataszító amúgy olvasni az ilyeneket,de nem ők fognak kormányt buktatni az biztos!! Részemről a dilemma,hogy nem csak a fidesszel,de úgy a politikával is faxomkivan!
2011. márc. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
16%
És ugyan miért visszataszító számodra egy olyan ember aki letett már valamit az asztalra, és ezzel másoknak is jót tett, nem csak magának?
2011. márc. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
59%

ma 01:01

Abból ahogy megnyilvánultál nem egy szimpatikus jóindulatú segítőszándékú ember stílusa,megnyilvánulása köszönt vissza! Ha az vagy éd nem gondoltad komolyan amit írtál nem te vagy a visszataszító,csak amit írtál! Azért ,mert neked jól megy a sorod még nemkéne lenézned másokat! Ez pökhendiség,kivagyiság! Jézus sem csípte azokat akik a vagyonukkal kérkedtek! Másokon segítesz? Tedd azt ,de ne itt kérkedj vele,"offolva a topicot"!

A kérdés úgy szólt:Mikor fogják az emberek megelégelni a II. Orbán-kormány igazságtalan intézkedéseit ??

2011. márc. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
26%
Én meg odaírtam hogy soha. Az a pár elégedetlen ember aki itt a topicban írogat még nagyon kevés egy tüntetéshez. A többi ember véleményét meg nem tudhatjuk biztosan.
2011. márc. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

ma 01:16

Hát épp ez az,honnét tudhatod,hogy soha,ha nem ismered mindenki véleményét?

2011. márc. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem tűnt volna fel, Mesterházy, Gyurcsány és pár száz nyugdíjas már egy csomószor tüntetett a kormány ellen, sőt, a százmillióan a sajtótörvény ellen facebook csoport mind a kétezer szimpatizánsa is felvonult már olyan "független civil" személyiségek részvételével, mint Andrassew és Babarczy. Szóval ellenzéki megmozdulás van bőven, csak a kutya se kíváncsi rájuk.
2011. márc. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!