Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Koronavírus elleni immunvédett...

Koronavírus elleni immunvédettségre jó a NeoCitrán?

Figyelt kérdés

Üdv!

Már most fel akarom a szervezetem készíteni a koronavírusra. Olvastam, hogy sok C vitamint kell szedni. Ezenkívül olyan mint az influenza. Én az influenzát neocitránnal szokom kiheverni. Most látom, hogy ebbe aszkorbinsav (gyengébbek kedvéér) C vitamin is van. Már most elkezdtem szedni. Ez így jó?


2020. márc. 11. 15:24
1 2
 11/11 anonim válasza:
A kérdés jó, engem is érdekelne. Amit tudni vélek: A Neo Citran a már meglévő betegség tüneteire lehet jó, lejjebb viszi a lázat és a gyulladást, tehát teret ad az immunrendszernek, hogy hatékonyabban vegye fel a harcot a betegséggel szemben, mert enyhíti a tüneteket (FONTOS: NEM ERŐSÍTI, HANEM TERET AD). De ez nem C vitamin, hanem Paracetamol, aminek az adagolásával vigyázni kell. Nem is immunerősítő, ahhoz vakcina kéne, ami még kísérleti fázisban van. Erre a célra vitaminokat érdemes szedni, főleg C, D, magnézium, A, K vitaminokat (a D felszívódása komplexebb folyamat) - azt a baromságot meg ki találta ki, hog a C vitamin "túladagolása" vesekövet okoz? Milyen bizonyított, tudományos kutatás eredménye ez? Szent-Györgyi Albert a maga 1 grammos, betegség esetén 8-9 grammos napi adagjaival valószínűleg 93 év alatt összeszedett volna pár vesekövet, mégsem tudunk ilyenről, pedig ugye neki volt némi tapasztalata a C vitaminnal kapcsolatban. :)
2020. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!