Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Koronavírus elleni immunvédett...

Koronavírus elleni immunvédettségre jó a NeoCitrán?

Figyelt kérdés

Üdv!

Már most fel akarom a szervezetem készíteni a koronavírusra. Olvastam, hogy sok C vitamint kell szedni. Ezenkívül olyan mint az influenza. Én az influenzát neocitránnal szokom kiheverni. Most látom, hogy ebbe aszkorbinsav (gyengébbek kedvéér) C vitamin is van. Már most elkezdtem szedni. Ez így jó?


2020. márc. 11. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A neo citrán fő hatóanyaga a paracetamol az gyulladáscsökkentő nem immunerősítő
2020. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem olyan, mint az influenza.
2020. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mindentudó99 ***** válasza:
Béres csepp immunerősítő. Inkább azt plusz vitaminok
2020. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyenge trollkodás.
2020. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha már elkaptad,AKKOR jó arra hogy ne halj bele a lázba meg a tüdőgyusziba.
2020. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem jó. A jó az lenne, ha orvostól kérnél tanácsot.


Immunvédettséget nem szerezhetsz, csak oltás által (az pedig nincsen még rá).


Az immunrendszeredet viszont megerősítheted - nem sok, hanem SZÜKSÉGES mennyiségű C-vitamin (a többit kipisiled) és FŐLEG D-VITAMIN szedésével.


A C-vitaminból sokkal kevesebb ember szenved hiányt valójában mint a D-vitaminból, különösen tél végén, koratavasszal (a D-vitaminhiányt a kevesebb és gyengébb napfény okozza).


Tehát a D-vitamint pótold elsősorban, C-vitaminból meg NE SOKAT, hanem annyit szedj, amennyit a szervezeted képes befogadni (az ennél több vesekövet okozhat hosszú távon). Azaz maximum napi egy ezres C-vitamint (de már ennek is egy része a vizeleteddel fog távozni).


Gyulladáscsökkentőket, lázcsillapítókat ne szedj, amíg nem áll fenn gyulladás vagy láz - mert csak leölöd a májad (amire egy koronavírus esetén kapott gyógyszermennyiség feldolgozásához nagyonis szükséged lesz, épen, egészségesen!).


Ja, és lélegeztetőgépre se csatold magad "preventív módon", csak ha majd szükséges, ne adj' isten.

2020. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A C vitaminszükséges az immunrendszer megfelelő működéshez. De ha túladagolják sz..t sem érnek vele mivel szó szerint kihugyo..zod. Ha egy napi adagnál többet szedsz megy a természetbe (vizelet formájában) Nem öli meg a baktériumokat, vírusokat. A NeoCitran attól hogy tartalmaz C vitamint nem csodaszer. Mellesleg nem szedhető folyamatosan, mivel egyéb hatóanyagot aminek a folyamatos szedése egészségkárosító.
2020. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jó lesz. Nejocitrán killer viruszu. Nem is értem hogy nem használják ellene.
2020. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha elolvasnád a csomagolást is, akkor azt is látnád, hogy nem szabad szedni három napnál tovább.

Ha c vitamint akarsz szedni, akkor miért nem szedsz azt? Miért valami tök mást akarsz, amiben más hatóanyagok is vannak?

De nekem mindegy, úgy nyírod ki magad, ahogy neked jól esik.

2020. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


A paracetamol nagy mennyiségben szedve halálos. Légyszí ne kezd el magad most mérgezni, szükségünk van minden kórházi ágyra :)

2020. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!