Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy helyi hírportálon megjelen...

Egy helyi hírportálon megjelent, hogy esetleg megtalálhatták a koronavírus ellenszerét. Ezt a nagy hírportálok miért nem hozzák le?

Figyelt kérdés

Nagyon friss, még egy órája sincs, hogy megjelent.

A haon.hu-ról van szó, és nem egy hosszú, tudományos cikk, gondolom valami külföldi portálról vették át.

OK, még semmi sem biztos, sőt nem is tesztelték, de legalább reményre ad okot.

Ez miért nem jelent meg az indexen és origón?

Még ha csak esetleges is ... egy csomó mindent kitesznek, ami még csak találgatás.



2020. márc. 14. 15:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én pár hete olvastam, hogy kínában sikeresen gyógyítják a kísérleti csoportokat, de csak kicsiben tesztelgetik még viszont bárkinek kiadják a kutatási anyagokat, hogy mások is tesztelhessék, vizsgálhassák.

De ez is akkor megjelent pár oldalon aztán semmi. Most ki tudja mennyi valóság van egy egy ilyen cikkben. Meg miért okoz ekkora pánikot ha a föld teljes népességéből ami több milliárd (több ezer millió) van összesen 100ezer beteg. Vannak betegségek ami jóval több embert érint és hasonló ütemben is terjedhet, azok még se okoznak ekkora pánikot. Szóval ki tudhatja hogy mi az ami igaz, mi az ami nem.

De szerintem számok alapján és a reakció alapján valami nem stimmel.

2020. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!