Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy helyi hírportálon megjelen...

Egy helyi hírportálon megjelent, hogy esetleg megtalálhatták a koronavírus ellenszerét. Ezt a nagy hírportálok miért nem hozzák le?

Figyelt kérdés

Nagyon friss, még egy órája sincs, hogy megjelent.

A haon.hu-ról van szó, és nem egy hosszú, tudományos cikk, gondolom valami külföldi portálról vették át.

OK, még semmi sem biztos, sőt nem is tesztelték, de legalább reményre ad okot.

Ez miért nem jelent meg az indexen és origón?

Még ha csak esetleges is ... egy csomó mindent kitesznek, ami még csak találgatás.



2020. márc. 14. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Óvatosan az álhírekkel mert ebben az ügyben büntetéseket von maga után és jobban figyelnek rá mint általánosságban.
2020. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Minek hozzák le? Senkit sem érdekel.
2020. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Mert hülyeség. Vírusnak nincsen "ellenszere" legfeljebb védőoltás van ellene. Az pedig nem azokat védi akik már megfertőződtek, hanem azokat akik még nem.

Mivel iszonyat sok pénzt hozna annak aki ezt a védőoltást elsőnek kifejleszti, tuti hogy azonnal napvilágra kerül majd amint meglesz. De ekkor is még tesztelni kell embereken.

Legyen igaz a hír és legyen valóban hatásos az a védőoltás, mindenkinek az lenne a legjobb! De a jelen helyzeten nem változtat, majd 1-2 hónap múlva ha lehet beoltani azokat akik még nem fertőződtek meg a veszélyeztetettek közül, akkor majd örülhetünk a hatásának is.!

2020. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy meg a kérdés is kamu, lehozták.



[link]

[link]

2020. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A kérdés nem kamu, a haon-on most jelent meg, én most olvastam.

Ha meg is jelent korábban valami (még nem mentem rá a linkekre), akkor kis betűvel és eldugva, mert én aztán egész nap figyelem a híreket.


Az álhír nekem szól, vagy a haonnak?

Nem álhír, csak egy reménykeltő cikk. Nem állít, csak azt írja, talán találtak valamit.


Ha valaki lusta volt rákeresni, tessék, ma 14:46-kor jelent meg:


[link]

2020. márc. 14. 15:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Valami holland kutatók állítják hogy megvan az "ellenszer". [link]
2020. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Mert hülyeség. Vírusnak nincsen "ellenszere" legfeljebb védőoltás van ellene. "


Te talán orvos vagy?

Én laikus vagyok, lehet nem a pontos szakszavakkal fogalmaztam, de előbb el kéne olvasni, mielőtt ilyet írsz.

Amit találtak, a kialakulát is megakadályozhatja, és ha már elkaptad, akkor is blokkolhatja a terjedését.

Szerintem ezt nyugodtan lehet ellenszernek nevezni, de ne a szavakon lovagoljunk.

Úgy gondolom, nem értesz hozzá jobban te sem, mert ha szakértő lennél, biztosan nem a gyakorin lógnál...

2020. márc. 14. 15:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Itt a Holland portál is, aki nem látta volna még. [link]
2020. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekem ez az oldal nem jön be, mert adblockot használok.

De azért köszi. :)


És ez is mai cikk.


A belinkeltek meg... komolyan, egy ilyen írja, hogy a kérdés kamu, aki az általam mondottnak lusta utánanézni, és belinkel egy február 5-i cikket?

Ha akkor meglett volna, vagy azóta tesztelnék... ember, eltelt 40 nap!

2020. márc. 14. 15:56
 10/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálom telefonról megnézni, mert érdekel.
2020. márc. 14. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!