Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem fog össze az ellenzé...

Miért nem fog össze az ellenzék a kormánnyal a panikeltés helyett, hogy minél sikeresebben küzdjünk a vírus ellen?

Figyelt kérdés
Nem a kormányt kell buktatni, hanem a koronavírust. Ez most mindennél fontosabb, az ellenzék ha elköveti azt a hibát amit a migraciónális, vagyis csak a kormányt támadja, akkor abból nem lesz hála. Az ellenzék mindenféle külföldi intézkedést kér számon,de egy intézkedést elfelejtették. Kint minden párt összefogott, ezek nem képesek összefogni a kormánnyal. Nem a kormánynak kell velük összefogni, hanem nekik a kormánnyal mert a kormány van hatalmon, kormány a cselekvőképes, a kormánynak vannak szakemberi. A szakemberekkel kell összefogni, összeállni.

2020. márc. 15. 14:52
 51/107 A kérdező kommentje:
Mert nem is arra válaszoltam.
2020. márc. 15. 16:15
 52/107 mindentudó99 ***** válasza:
15%
#35 Tudod lehet itt hazudozni de a net nem felejt. A Donáth Anna interjú fenn van . Bárki számára elérhető.
2020. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/107 anonim ***** válasza:
78%
#52: Veled ellentétben én láttam az interjút, és értettem miről beszélt.
2020. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/107 anonim ***** válasza:
78%
#50: Ha a magyarok között is van bűnöző, akkor miért is migránsozik a fidesz?
2020. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/107 anonim ***** válasza:
66%

"és biztosra veszik hogy igazából magyar fertőzött volt előbb. Csak ugye ezt a hazugságot nem tudják alátámasztani, de az emberek fejében csírat ültetnek."


A csírát nem az ellenzék ülteti az emberek fejében, hanem a kormány ültette el, azzal hogy 10 éven keresztül folyamatosan, megállás nélkül hazudoztak. Ezek után nem csoda, ha épeszű ember semmit nem hisz el nekik kétkedés nélkül.

2020. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/107 mindentudó99 ***** válasza:
29%
#53 Igen én is láttam. Mit is mondott? Azt hogy nem lehet igaz hogy éppen iráni az első fertőzött és nem olasz vagy magyar. Tehát annak örültek volna ha magyar az első beteg. Nehéz ezt másképp értelmezni. Ezeknél akár a Dk akár az Mszp is százszor különb.
2020. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/107 anonim ***** válasza:
66%

"Tehát annak örültek volna ha magyar az első beteg. Nehéz ezt másképp értelmezni."

Érdekes módon aki nem fideszes, annak sikerült másként.

2020. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/107 mindentudó99 ***** válasza:
22%
Arról én nem tehetek ha te nem érted
2020. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/107 anonim ***** válasza:
81%

"Mit is mondott? Azt hogy nem lehet igaz hogy éppen iráni az első fertőzött és nem olasz vagy magyar. Tehát annak örültek volna ha magyar az első beteg."


Ebbő NEM következik, hogy ANNAK ÖRÜLT VOLNA.


Az következik, hogy nehezen hihető el, hogy nem az történt, hogy letagadják a magyar fertőzött(ek)et, azért, hogy az első, akit bejelentenek, az ne európai legyen és belepasszoljon a migránsozó kampányba.

2020. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/107 A kérdező kommentje:
Letagadjál a magyar fertőzötteket? Mesélj még.
2020. márc. 15. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!