Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem nyugszik bele az...

Miért nem nyugszik bele az ellenzék, hogy itt vagy 20 évig labdába se rúghatnak a Fidesz ellen?

Figyelt kérdés
NER vonata megállíthatatlanul zakatol előre
2019. jún. 28. 19:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Azért mert a jelenlegi ellenzék egy nulla, semmit nem tud felmutatni. Majd ha jön egy HITELES ellenzéki párt akik pár éven át ugyanazt mondják, nem közösködnek a jelenlegi bukott, provokáló ellenzékkel akkor kiépülhet az ellenzéki erő. A jelenlegit nem szabad kormányra engedni.
2019. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Engem nem érdekel az ellenzék mert tényleg szar, de ez a gusztustalan aljas tolvaj se garázdálkodjon már....
2019. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk azt én sem értem hogy mikor bizonyítottan a Fidesz kezében van a választási rendszer és ők kreálták a választási törvényt is, akkor mégis miben reménykednek... Ha 99,9%-át meggyőznék az embereknek, a Fidesz akkor is úgy csavarná hogy 0,1%-kal is kétharmaddal maradjon kormánypárt, ismerjük a matekjukat. Szóval én sem értem miben reménykednek vagy hova kampányolnak. Bekerülni is felesleges a parlamentbe mert olyan mintha ott se lennének, mivel semmi szavuk, hatalmuk nincs az illiberális kétharmad (azaz 30%) mellett...
2019. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
Ez része a műsornak.Valamit villantaniuk kell a szavazóiknak,különben eltűnnek,mint az SZDSZ,és ugrott a könnyű kereset.
2019. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Be is ba szna ha még 20 évig ezek maradnának. A bp-i szavazóköröket nem tudják leuralni,úgyhogy októberben meglátjuk. Amúgy a fidesz csak szeretné azt elhitetni mindenkivel hogy mennyire megdönthetetlenül hatalmas. Erős az tény,de nem annyira mint amennyire szeretné azt elültetni az emberekben. Ez meg hogy labdába sem rúg az ellenzék nevetséges.
2019. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Mert az ellenzék jobban örülne egy demokratikus választásnak. Tudod sok helyen van ilyen erópaszerte.
2019. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Mert a kormánypártiak folyamatos rettegését valakinek táplálnia kell.
2019. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Eleve ha olyan erősek lennének,akkor nem kellene ukránokat áthordani szavazni, lefenyíteni a közmunkásokat,tésztat osztani meg 0-24ben erőltetni a propagandát. 85% mediafölénnyel 5-6 millió tamogató lenne elvarható. Nem pedig 2,5 milla amiből a fele kizsarolt vagy megvett. Nagyon is sebezhetőek ezért kell ilyen módszerekhez folyamodniuk.
2019. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Adolf is ezt mondta..... azóta is áll a harmadik birodalom őőő ja mégse
2019. jún. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Alex Fly ***** válasza:
77%
Miért kellene belenyugodni abba, hogy egy antidemokratikus rezsim uralkodik az országon?
2019. jún. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!