Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elárulná nekem valaki hogy...

Elárulná nekem valaki hogy miért nincs kijárási korlátozás és a nem létfontosságú munkahelyeket miért nem zárjak le?

Figyelt kérdés
Ez úgy is elkerülhetetlen, mire várunk?
2020. márc. 16. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a napokban meglépik.
2020. márc. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
azért, hogy legyen pénzük az embereknek kaját venni meg élni valamiből, te nagyon okos
2020. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

szeretett kormányunk csak akkor reagál amikor már a lakosság többsége követeli


ha most azt kérded akkor mi értelme az elvtársakból álló operatív törzsnek azonkívül hogy felveszik a fizetésük, akkor jogos a kérdés!

2020. márc. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Azoknak, akik lepontozták #2-őt:


Esetleg úgy gondoljátok hogy ez a mi bajunk, oldjuk meg?


Meg fogjuk!

2020. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Mert felesleges. Olaszok meglépték már, és még mindig újra meg újra túllépik a napi regisztrált esetek számát, és még súlyosabb a terjedés üteme mint a kínai modell alapján várható volt. Azaz a gazdasági ráhatás ígyis-úgyis hatalmas, de a kijárási tilalom elrendelése még súlyosabb gazdasági visszaesést, pánikhangulatot idéz elő, továbbá paradox módon még inkább elősegíti a terjedést, hiszen amint a hír kitudódik tömegek, emberek tucatjai indulnak útra, és mivel a rendőrség és a honvédség tehetelen, nem lehet megállítani sem őket.
2020. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert fidesz kormány van.
2020. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Ostobaság.2 hét és vége ennek a hülyeségnek
2020. márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Az olaszok se lépték meg időben. Nekem inkább az a fura, hogy ha már az iskolák bezártak, akkor a többivel mire várnak. Azért egy iskola fontosabb pl. mint a kocsma, ahova amúgy is részben a piás rizikócsoport jár krákogni egésznap.
2020. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
És ha meg is tennék, ki és mi alapján döntené el, hogy melyik munkahely létfontosságú?
2020. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Kijárási tilalom ==> Nem jársz dolgozni ==> Leáll a gazdaság ==> Nem dolgozzák fel az élelmiszereket ==> Nincs kaja ==> Te márpénzt sem kapsz ==> madmax újratöltve, kannibalizmus
2020. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!