Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó lenne ha a kormány elrendel...

Jó lenne ha a kormány elrendelné a kötelező szájmaszk viselését, de minél hamarabb?

Figyelt kérdés

Jó lenne ha a kormány elrendelné a kötelező szájmaszk viselését házon kívülre,de minél hamarabb?


2. Szakaszban a járvány. A hideg kiráz ha mellettem köhögnek.

Nem lenne jó ha legalább mindenki maszkba lenne. Ha már nem tudjuk, hogy ki a fertőzött.

Szájmaszk helyett törölköző vagy egyéb is jó lenne akinek nincs.



2020. márc. 18. 15:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%

Hihetetlenül sokan vesztették el az állásukat, vagy kerültek fizetés nélküli szabadságra. És rajtuk senki se akar segíteni.

Egy maszk előállítása szinte semmi. Komolyan, magyar börtönökben elítéltek is készítenek. Pont most kellene ennek a termelésébe teljes gőzzel belekezdeni, így legalább minimális segítséget kaphatnának a bajbajutott emberek. De nem, inkább vásárolja az állam többtízszeresen túlárazva a védőfelszereléseket...

2020. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes, a csehek most rendeltek Kínából sok millió(!) maszkot, csütörtöktől náluk csak maszkban, vagy sálban lehet utcára menni. Ők ezt meg tudták oldani! Mert meg akarták oldani. Pedig nem egy gazdag nyugati országról van szó. Szóval hagyjuk ezt a nincs maszk dumát. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.
2020. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#11, #12 teljesen egyetértek!


Nézzétek meg kínát, mindenki maszkba jár és csökkentek a fertőzések.

Itt meg a 2. Fázisba lépve összeköhöghetjük egymást. Pedig csak egy rendelet kell.


Amúgy törölköző és gumi (akár nadrágból kivágva) is csak van minden háztartásba.


Ráfogjuk itt a maszkokra, ezért inkább nem csinál senki semmit. Hanyagoljuk olaszosan!

2020. márc. 18. 17:16
 14/17 anonim ***** válasza:

Prágában előírták az arc elfedését, nagyon kicsi részben használnak maszkot.

A magyar börtönökben meg ez lett a főfolgalakozás.

De értékelem a 200 új lélegeztető gép beszerzését, ezzel úgy állunk már mint Vuhan, vagy mint Anglia. Pedig ők vagy ötször annyian vannak.

2020. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jó lenne, jó lenne, de Orbánék nem hülyék csak gerinctelenek. Honnan vennének ennyi maszkot, amikor még az egészségügyieknek sem jut elég?
2020. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát én ugyan fel nem veszem. Vagy akkor csak az lesz rajtam, meg egy alsógatya.
2020. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Rendben. De én akkor majd valami ilyet fogok hordani:

[link]

2020. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!