Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó lenne ha a kormány elrendel...

Jó lenne ha a kormány elrendelné a kötelező szájmaszk viselését, de minél hamarabb?

Figyelt kérdés

Jó lenne ha a kormány elrendelné a kötelező szájmaszk viselését házon kívülre,de minél hamarabb?


2. Szakaszban a járvány. A hideg kiráz ha mellettem köhögnek.

Nem lenne jó ha legalább mindenki maszkba lenne. Ha már nem tudjuk, hogy ki a fertőzött.

Szájmaszk helyett törölköző vagy egyéb is jó lenne akinek nincs.



2020. márc. 18. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

adjon szájmaszkot és utána rendelje el!


nehogy már törülközővel a számon kelljen járni az utcán! a hatékonysága amúgy is szinte semmi a profi szájmaszké sem 100%

2020. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Jogos, de ha már azt mondták, a maszk a fertőzöttek "ellen véd" nem továbbadniuk akkor csak jó ha mindenkin lenne.

Hiába mosol kezet mek tartod a 2 métert ha 3 méterről minden etikett nélkül leköhögnek.

+Maszk és védőkesztyű.

2020. márc. 18. 15:20
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Ha adsz örömmel hordom

Csak épp Nincsen hiánycikk mindenhol !!!!

2020. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha elrendelné, mire menne vele? Annyi eszük azért van, hogy lehetetlent nem kérnek. Talán annyi maszk van az országban, hogy az egészségügyieknek éppen elég ideig-óráig.Nem hallom sehonnan sem a fanfárokat hogy megjött Hamburgból az a 20 ezer maszk amit a németek már legalább egy hete visszatartanak. Úgy tesznek mintha logisztikai okai lennének. Egy dobozos ducato egy nap alatt elhozhatná. Tudod mennyire elég 20 ezer maszk? Elméletileg egyszer használatosak, úgyhogy figyelembe véve az egészségügyben dolgozókat akkor, legfeljebb pár napig. Európai szolidaritás, összetartás, és töketlenség. Már két hónapja önteni kellene a védőfelszereléseket az üzemeknek, nem az utolsó utáni pillanatokban kapkodni.

Egyébként attól hogy nincs elrendelve a hordása, bárki önként a saját és a környezete védelmében hordhatja, már ha van neki.

2020. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
Nem! Én ha felteszem, 3 másodpercen belül bepárásodik a szemüvegem és nem látok ki rajta.
2020. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel azt is elrendelhetnék, hogy egyszarvúháton lehet csak közlekedni.
2020. márc. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Elrendelheti de attól még nem lesz maszkom.
2020. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Nemzeti konzultácios kérdőiv helyett postázhatna néhányat. Nagyobb hasznát vennénk.
2020. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

#5

Rosszul teszed fel. Nekem is volt ilyen problémám (szintén szemüveges vagyok), de megmutatták hogy kell helyesen feltenni a maszkot, és utána nem tapasztaltam.

2020. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Textilt, gumit még árulnak. Varrsz magadnak.
2020. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!