Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Gyurcsány-kormány idején...

A Gyurcsány-kormány idején miért voltak felháborodva a fideszesek, hogy két hónapra 300 forint fölé ugrott az euró?

Figyelt kérdés
Nem inkább azért kellett volna szurkolniuk, hogy a 350-et is elérje, mert az a remek az országnak?

2020. márc. 19. 04:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
54%

19es: inkább maradj csendben ha fogalmad sincs arról, amiről beszélsz

20as: igen, akik exportálnak, azok jól járnak, akik imprtálnak, azok viszont nem plusz az ország többet importál, mint amennyit exportál plusz, akik belföldön vásárolnak, azokat nem boldogítja, hogy az export jobban jár, ha ők a fizetésükből kevesebbet és drágábban tudnak vásárolni mint eddig az árak növekedése miatt.

2020. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
45%

ja, hogy zavarnak a tények? ki a fene vagy te hogy csak úgy csendre utasítasz?


csak azért mert gyűlölöd orbánt még nem kell a tényeket is gyűlölni

2020. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

22es: azt mondtam, hogy ha fogalmad sincs a pénzügyekről, a gazdaság működéséről, akkor inkább maradj csendben, csak feltételeztem, hogy nem kell kisregényt írnom miért ne égesd magad azzal, hogy hozzáértés nélkül írsz valamiről.

És nyilvánvaló, hogy fogalmad sincs, milyen kövekezményekkel jár a gyengülő forint, ha szerinted csak azokat zavar, akik nyaralni mennének...

Persze ha tovább szeretnél okoskodni úgy, hogy fogalmad sincs arról, amiről beszélsz, akkor tedd meg. Tudom, hogy az iskola zárva, de ezt az időt felhasználhatnád tanulásra, hogy ne teljesen hülyén szólj hozzá dolgokhoz.

2020. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
#21, nem importál többet az ország, mint az export, átaludtál pár évtizedet!
2020. márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"22es: azt mondtam, hogy ha fogalmad sincs a pénzügyekről, a gazdaság működéséről, akkor inkább maradj csendben, csak feltételeztem, hogy nem kell kisregényt írnom miért ne égesd magad azzal, hogy hozzáértés nélkül írsz valamiről."


az a baj, hogy már nem 2006ot írunk, hogy ezt a pofát köteles legyen mindenki eltűrni mindenféle cáfolat nélkül


mert én libsi vagyok és nekem van igazam és kész

2020. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Euróról volt szó, ezért tökmindegy, hogy mennyit exportál Kínába, Vietnamba, Töröko-ba meg a többi "baráti" országba.
2020. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!