Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet, hogy a hadsereg az...

Lehet, hogy a hadsereg az élelmiszerellátást szabályozná?

Figyelt kérdés

Azt látni, hogy már most felvásárolják a húst. 2 Óra mulve elvisznek mindent. Aki délután ér haza már nem is ehet húst. Miközben még ugyanannyit termelünk. Ezt akarja a kormány megállítani?


Ha bevezetnék a jegyrendszert. Vagy a boltokban a katona ügyelne, hogy 1 kilónál többet ne vehess, akkor mindenkinek jutna. Ennyi árú sem kell. A tartalékokat kellene beosztani. Kevesebb élelmiszert kellene a boltokba szállítani, hogy a fél-egy éves kazdaság leállás közben legyen mit enni. Lehet hogy ezt akarják bevezetni?


2020. márc. 19. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehhez minek kellene katona?
2020. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Francba, ma 1.5 kg csirke mellet vettem, bűnt követtem el. :-(
2020. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt gondold át még egyszer...


Én ma voltam a városban, mindent tudtam venni. Nem igaz, hogy nem lehet kapni.


Másik: a következményekre nem gondolsz. Ha csak 1 kg-t vehetsz, 2 nap múlva megint menned kell, mert elfogyott. Ha beteszel a fagyasztóba 5-6 kilót, akkor 2-3 hétig nem kell menned. De te inkább arra kényszerítenéd az embert, hogy menjen 2 naponta tömegbe, potenciális veszélyforrásba. Álljon ott sorba jó sokáig, véletlenül se ússza meg.

A 30-40 kilós felhalmozásokat én sem tartom teljesen okénak, de nehogy már ne vehessek meg 1 heti húsadagot egyben. Eddig is megvettem, járvány előtt is, mert sem időm, sem energiám 2 naponta henteshez járni.

2020. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!