Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek meddig fogják...

Az emberek meddig fogják bírni a karantént és a munkanélküliséget?

Figyelt kérdés
Talán 2 hónapig fenn lehet tartani a jelenlegi állapotokat, de örökké biztosan nem. Szerintem simán fegyveres felkelés/fosztogatás is lehet ebből.

2020. márc. 19. 19:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
36%
Nem csak lehet, lesz is.
2020. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
40%
Biztos vagyok benne. Együtt a család összes ellentétes irányba szocializálódott tagjai reggeltől estig elviselhetetlen családi tragédiákhoz fog vezetni. A koronavírus ehhez képest semmi
2020. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

2 hónapnál ha tovább tart, akkor komoly gondok lesznek.

A pénzünk így is értéktelenedik drasztikusan, de a gazdaság nem tudni meddig fogja bírni.

Ha május végéig nem jutunk át a nehezén, és kezd vissza állni az élet, akkor jó eséllyel nézhetünk drasztikus problémák elé, ami nagyobb lesz mint maga a járvány.

2020. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
44%

Már készülgetnek [link]


Hétvégén horror maraton a TV-n 😄 és hétfőn jön a kijárási tilalom....

2020. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
Nem sokáig.
2020. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Sokan már most sem bírják ahogy látom, ha ez több hétig, hónapig így marad abból nem sok jó fog kisülni.
2020. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
36%

Puhítani fognak ezen is. A gazdaság, és az emberek sem fogják bírni, és értelme sincs.


Az olaszoknál több, mint 1 hete kijárási tilalom van, és folyamatosan nő az új megbetegedettek száma (5,5 nap a tünetek megjelenésének médiája). Kína most oldja fel, mert nem bírja gazdaságilag, és vállalja a második hullámot, aminél már esély sem lesz a hasonló elzárkózásra, mert nincs buffer a gazdaságban rá, pedig ő vannak 2 milliárdan

2020. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
65%

Ma 20:09


Pontosan ,ahogy írtad. A pánikkeltés sikeres volt. A sok agymosott hülye, meg rohan mindent felvásárolni ,mint a nem normálisak(nem is azok). Értem én ,hogy baj van. Senki nem mondja hogy nincs. De mondja már meg nekem valaki: Miért kell úgy viselkedni ,mintha a pestis terjedne megint , és minden harmadik ember meghalna? Mikor jól tudjuk, hogy kikre veszélyes és pont azok tesznek rá. Egyedül a gyerekes szülőket, és az időseket értem meg ha pánikolnak. Szánalmasak vagytok komolyan mondom. :)

2020. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
66%

A karanténnal nincs bajom. Végre egyszer időben rendbe lesz téve a kert és asszony nem tud kitalálni semmit, hogy hova menjünk.

A gazdasági hatások sajnos nagyon aggasztóak. Főleg a forint elértéktelenedése. Matolcsy meg csak annyit motyog folyamatosan a bajsza alatt, hogy nincs árfolyamcél, nincs árfolyamcél.

Mint az esőember. Tápiókapuding, tápiókapuding.

2020. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
59%
Jó de hol van karantén meg munkanélküliség? A fidesz inkább bevállalja a többezer halottat de nem fogja leállítani a gazdaságot.
2020. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!