Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik a Mi Hazánk Mozgalom...

Kik a Mi Hazánk Mozgalom szavazói? Milyen társadalmi/életkori csoportok szavaznak rájuk?

Figyelt kérdés

A Medián közvélemény-kutató cég szerint a Mi Hazánk így áll a különböző társadalmi csoportokban:

- 18-29 évesek: 3%

- 30-39 évesek: mérhetetlenek (1%-nál is kevesebb)

- 40-49 évesek: 1%

- 50-59 évesek: 1%

- 60 évesek és idősebbek: 1%

- országosan: 1%

Ez az adatsor valós lehet?



2020. márc. 20. 06:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
A 80-90 es évek skinheadjei. Szerintem. Alacsony iskolázottságú, alkoholfogyasztó emberek.
2020. márc. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező!


Azt állítod (a fenti statisztikák alapján), hogy csak ennyi értelmes, egyenes gerincű, egészséges nemzettudattal rendelkező ember van Magyarországon?

Ha az általad felsorolt adatsor válós, az mindannyiunk szégyene!

2020. márc. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Az értelmes, egészséges nemzettudatú emberek a Fideszben vannak. A libsik baloldalon, a radikálisok meg a Mi gatyánkban.
2020. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt soha nem fogod itt megtudni.

Én vegyész vagyok, Mi Hazánkos, leginkább kereszténynek mondanám magam (bár templomba nem járok, és vallom a többszöri leszületést). Könyvet írtam a gyerekneveléssel kapcsolatban. Harmincas férfi. Ebből mit tudtál leszűrni?

2021. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
A kérdező hülyeségeket irkál. Pedig fideszes létére örülhetne, hogy Toroczkaiék nekik nyalnak.
2021. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Gyaszvertemeg ***** válasza:
100%
Simán valós, vagy legalábbis közelít a valósághoz. De szerintem jelenleg emelkedőben van a támogatottságuk.
2021. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
A közvélemény-kutatók mindig, mindenben hazudnak. Gyurcsányt is mindig alul, a Jobbikat mindig felülmérték, és láss csodát, most már mindenki tudja, hogy a Jobbik nyomában sincs a szektapártnak.
2021. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%
Alacsony végzettségű, jellemzően középkorú férfiak, és néhány nő, akik vevők a nacionalista szemétre.
2021. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Agymosott emberek
2021. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

A Mi Hazánk Mozgalom szavazói nyerik meg a Fidesznek a választásokat, mert minimum 5%-ot elvisznek az Összefogástól, amikor így is nagyon szoros az állás. Ez van, ha a Jobbikot és Gyurcsányt egy pártba teszik.

Elő fog még kerülni olyan álbalos párt, akikre leadhatják a voksot azok, akik nem akarnak se Gyurcsányt, se "reform" Jobbikot.

2021. febr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!