Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kétkezi dolgozóként ti is...

Kétkezi dolgozóként ti is sajnáljátok szegény zenészeinket, akiknek elmaradnak a fellépések, és ezért esténként többszázezer forinttól esnek el?

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 08:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Nekem van annyi tartalékom, hogy akar 3 évig fent tudjam tartani bevétel nélkül a jelenlegi életszínvonalam. Ha ők nem tettek félre, az az ő dolguk.
2020. márc. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
22%
Nem
2020. márc. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

én sírok is miattuk

rendezzünk gyűjtést...

meg a taxisoknak is

2020. márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%

Itt a "sajnálni" teljesen hibás megfogalmazás. Amit sajnálok, az az általuk közvetített (igényes) szórakozásom elmaradása.

Ezen túl, a zenész pont olyan, mint bárki más. Van aki megtakarít, van aki nem. Van aki tudna, van aki nem is tudna. Ilyen generálisan azt képzelni, aki zenész, hülyére keresi magát, az a világ nem ismerése.

2020. márc. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nyilván a falunapon éneklők csak hobbi zenészek, de nekik van rendes munkájuk is. A retekklubbon felkapott senkiháziakat hagy ne sajnáljam.
2020. márc. 21. 09:11
 6/25 anonim ***** válasza:
38%

jah egy este annyit keres mint én egy hónap alatt még a legkevésbé felkapott is, van aki az éves fizumat megkapja

tényleg sajnálatra méltóak

2020. márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Micimacko67 ***** válasza:
54%
Irigykedők, titeket mi akadalyozott, hogy felkapott zenéyzek/művészek legyetek?
2020. márc. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Engem például az, hogy tisztességes vagyok, nem egy talpnyaló.
2020. márc. 21. 11:28
 9/25 Micimacko67 ***** válasza:
Kérdező ezt kifejtenéd egy kicsit bővebben is?
2020. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Szerinted a média által befutottak annyival jobbak a másiknál, hogy azért lettek felkapva? Nem azért mert valakinek a valakije, vagy mert valakinek megtett valamit? Akár színész, akár zenész. Amik a tévében kiderültek színházi zaklatások, amiket megtettek egy szerepért, térdeltek, feküdtek, ez csak a jéghegy csúcsa. A szereposztó dívány mond neked valamit. Műsorokban aránylag jókat fikázzák, a legrosszabbakat pedig dicsérik.
2020. márc. 21. 11:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!