Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kötelező lesz a...

Szerintetek kötelező lesz a koronavírus elleni védőoltás itthon? Illetve ha nem, akkor ti beoltatjátok magatokat? Mi a véleményetek a kialakult helyzetről?

Figyelt kérdés

Csak mert sok elmélet szerint(szerintem is) ez az egész fel van fújva,az influenza szövődményeiben több százezren halnak meg évente,rákban 2 millióan,Aids-ben is több tízezren,a legtöbben válságos állapotban emiatt csak öregemberek,meg beteg emberek vannak,a legtöbb egészséges immunrendszerrel rendelkező emberen tünetmentesen is végigfut...Mégis zombi apokalipszis szintű óvintézkedések,meg második világháború szintű gazdasági válság van...Közben meg pl itthon meghalt két lepukkant öregember,meg van 90 fertőzött vagy mennyi,10 millióból...Nem röhej ez?

Állítólag a védőoltáson azontúl hogy egy milliárdos cég mégnagyobbat kaszál,még árthat is,összesküvés elmélet szerint még nanobotokat is be tudnak juttatni,és a segítségével emberek százmillióit nyirhatják ki háború nélkül...



2020. márc. 21. 13:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
A koronavírus ellen nincs védőoltás. Nincs mit beadatni.
2020. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

"van 90 fertőzött vagy mennyi,10 millióból...Nem röhej ez?"


Olaszoknál három hete csak 30 fertőzött volt. Most meg milyen sok és a halottak száma is több ezer.


Mellesleg ennek a vírusnak a szövődményei elég durvák még egészséges embereknél is. Nem tudom hogy neked a csökkentett tüdőkapacitás mennyire kényelmes de szerintem épelméjű ember nem akar riszkírozni azzal.

2020. márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
itthon meg az elmaradott kórházi körülmények miatt meg 30.000-en tavaly..
2020. márc. 21. 14:01
 14/33 anonim ***** válasza:
35%
A védőoltásoknál nem sok nagyobb kamu van. Egyszerűen nem lehetséges olyan gyorsan vakcinát fejleszteni ahogy a vírusok változnak. Mire kész a vakcina már nem úgy néz ki a vírus. Ezt viszont a vakcinálás kezdete után hivatalosan már senki nem kutatja mert nincs szükség az eredményre, az oltást el kell sütni. Az, hogy most a koronavírusra 65 nap!! után van vakcina az éveket igénylő fejlesztés/tesztelés ellenére sajnos eléggé erősíti azt a konteót, hogy egy mesterséges vírus amivel és elszabadult.
2020. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

"Te pedig jössz itt a nanobotjaiddal, mert a hollywood filmekből ezt tudtad átemelni, mint izgalmas posztapokaliptikus víziót... Nem vagy különb a laposföldhívőktől és egyéb hülyéktől, akiket a modern kor körbepárnázott olyan jóléttel, hogy még ezt a hülyeséget is megengedhetik maguknak, rosszabbul nem fognak élni tőle."


A régi sci-fi könyvek olvasói szerinted elképzelhetőnek tartották volna anno azt,hogy ilyen robotok valaha létezni fognak? [link]

Ehhez képest a nanobot is hihető lehet,hozzáteszem,részemről is csak spekuláció,nem én állítom,csupán megemlítettem hogy ezt is olvastam a napokban...

2020. márc. 21. 14:07
 16/33 anonim ***** válasza:
89%

Olaszoknál a vírusban elhunytak átlag életkora 79 év.

Idős társadalom, és a vírus az idősekre fokozottan veszélyes.

2020. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

#17

Ez igaz,de az idősekre a minden veszélyes,ennyi erővel játszhatunk walking dead-eset a következő influenza járványkor is,meg amortizálhatjuk a gazdaságot folyamatosan máskor is,nem mintha nem lenne elég rossz a helyzet amúgy is,még a nemzet gázszerelője is 120 millárdot bukott...

2020. márc. 21. 14:14
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Cssak tegnap 600-an haltak meg Olaszországban.


Bergamoban a tavalyi halálozáshoz képest történő nevekedés 30%-ánál bizonyított a koronavírus, a többi esetben feltételezhető, de nem volt tesztelés. Ha a 70%-ból valójában csak a felét okozza a koronavírus, akkor az tegnap 1200 halálesetet jelent.


21-én 2-kor 4 halott és 102 bizonyítottan fertőzött - de Magyaroszágon nagyon-nagyon kevés tesztet végeznek!

2020. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Gondolom hasonló lesz a megoldás, mint az influenza oltásnál. Az idősebb korosztály és a veszélyeztetettek ingyen kapják. A többiek pénzért beadathatják.


Az influenza járvány a legfiatalabbakra veszélyesebb, mert nekik az immunrendszerük nincs felkészülve semmilyen ifluenzára.

Én kb. 20 éve adattam be az elsőt, majd 10 év után elkaptam. A következő évben újra beadattam, azóta semmi bajom.

2020. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz kötelező.

Nem fogom beadatni magamnak.

Nem hiszem, hogy fel van fújva, sőt, szerintem már vagy 3 hete sokkal szigorúbb intézkedéseket kellett volna hozni - előbb-utóbb úgyis lesznek szigorítások, de már nem lesz olyan hatékony, mert már most is rengeteg fertőzött lehet lappangási időszakban.

(Az "igazi" az lett volna, ha az EU beutazási tilalmat rendel el, még mielőtt az első fertőzött megérkezett volna.)

2020. márc. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!