Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A koronavírus vészhelyzetben...

A koronavírus vészhelyzetben magának tarhál a 444 és az Index, mit szóltok?

Figyelt kérdés
Semmi társadalmilag hasznos munka, semmi hozzáadott érték, csak hatásvadászat, Orbánozás, pánikkeltés, okoskodás, mondjuk aki ilyen szellemi szinten van, hogy ezeknek utal, aki bedől ezeknek, megérdemli, hogy lehúzzák a pénzét.
2020. márc. 21. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Tegyék! Aki meg akar az adjon nekik.

Van aki szereti kidobni a pénzét felesleges dolgokra, hagy tegye.

Csak utána ne követelőzzön hogy az állam meg neki adjon pénzt, mert magára meg nem maradt.

De bárki gyűjthet pénzt ahhoz hogy fenn tudjon maradni és fizetni tudja a számláit meg a dolgozóit. Bár nekem nem szimpatikusak, de semmivel sem tartom rosszabbnak ezt a próbálkozást, mintha egy nekem tetsző orgánum szeretne fennmaradni és ehhez kérne tőlem pénzt aki az olvasójuk vagyok.

Persze jogos hogy nem szép dolog most az elején kunyerálni amikor pont az olvasottság magas, hiszen sokkal többen ráérnek - és mások meg nem maguknak gyűjtenek pénzt, de azért legyünk belátóak kissé. Lottót is lehet venni még most is, miért ne lehetne nekik adni?

AKI adja a pénzt, az ne szövegeljen utána ha saját magára vagy más fontosabb dolgára nem marad utána!

2020. márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

még mindig jobb kérni, mint elvenni.


én például nem nézek és nem tájékozódok a közmédiából, mégsem kérdezte senki, hogy akkor fordíthatják-e az üzemeltetésére az én általam befizetett adót is...

2020. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem a problémádat: aki akar ad nekik, aki nem akar nem ad. Te nem adsz. Rendben. Miért fáj ez neked?
2020. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 tgt ***** válasza:
64%
Van, akinek fontos a hiteles tájékoztatás, ezért támogatja ezeket a hírportálokat. Az évi 80 milliárd forint állami pénzből fenntartott közmédia sajnos totál hiteltelen.
2020. márc. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Micimacko67 ***** válasza:
75%

Kérdező, úgy gondolod, hogy a 888, Lokál, Pesti Srácok, Vadhajtások...társadalmilag hasznos tevékenységet folytatnak? Az összeset támogatjuk az adónkból ha akarjuk, ha nem...

Ez szerinted rendben van így?

2020. márc. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%

"tgt nevű felhasználó válasza:


Van, akinek fontos a hiteles tájékoztatás"


Hiteles tájékoztatás vs. kiszabom a bérlőt, ha nem fizet?


Ez hogy fér össze a balos öntudattal?

2020. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3%
Nem tudom elképzelni, hogy valaki akinek égeti a zsebét a pénz az ilyen válsághelyzetben az Indexes propagandistáknak utal pénzt mondjuk az egészségügyi dolgozók segítése helyett. Undorító.
2020. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Micimacko67 ***** válasza:
56%
7-es, tőled is kérdezem akkor...az rendben van, hogy az adónkból a jobboldali propaganda oldalakat támogatja az állam a mostani helxzetben?
2020. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
őket nem tartja el a kormány mint pl. az origo -t.
2020. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tgt ***** válasza:
6-os: gondolom, beszólsz a kereskedőnek is, hogy miért kér pénzt a termékért, amit meg akarsz venni. És beszólsz az étteremtulajnak is, hogy miért kell kifizetned a pizzát, amit megettél, és így tovább. Persze lehet jótékonykodás, de hadd döntsem el én hogy a bérlőimmel teszem, vagy mással.
2020. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!