Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Továbbra sem tervez kijárási...

Továbbra sem tervez kijárási tilalmat az Operatív Törzs, Demszky Gábor büntetőeljárásra számíthat a tegnapi a kijelentése miatt?

Figyelt kérdés
[link]
2020. márc. 21. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
A fideszesek ennyire várják már a letartóztatásokat a kormányuktól? Az az autoriter mocsok amiben most is élünk még nem elégíti ki eléggé a vérszomjatokat?
2020. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az összes ellenzéki álhír terjesztőt és pánikkeltőt le kell kapcsolni, pár év börtön példaként és helyére áll a rend.
2020. márc. 21. 14:51
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Miért olvasol ilyen híroldalakat, aminek a hitelessége 0%. Már a domain neve is árulkodik.
2020. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
demszkynek kevesebbet ér a szava, mint egy noname bloggernek
2020. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#3 Nem olvasok ilyen szennyoldalakat.


Demszky elvtárs osztotta meg a saját Facebook oldalán az interjút.

2020. márc. 21. 14:55
 6/14 anonim ***** válasza:

Csak a bulvárlapokat érdekli ma már Demszkynek a véleménye.

A demencia szerencsére nem feltőző.

2020. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hétfő éjféltől.

Más forrásból hallottam én is róla.

Élelmiszer szállítás logisztikai útvonalat ezért kell legkésőbb hétfőn átadnunk.

2020. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Aztán hogy mi lesz, az szerintem attól függ, hogy hétfőn megszavazzák -e a diktatúrát.
2020. márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Várd ki a hétfő éjfélt ezzel a napok óta tartó letartóztatási mániáddal. Nem véletlenül még ki kell várni mire dönt a parlament a rendkívüli jogrend ügyében hétfőn napközben.
2020. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Hétfő éjféltől.


Más forrásból hallottam én is róla.


Élelmiszer szállítás logisztikai útvonalat ezért kell legkésőbb hétfőn átadnunk."


Ha ezt így írod le az rémhírkeltés, hamis információ. Ezt büntetik. Írd úgy hogy: SZERINTEM, ÚGY HALLOTTAM !ETTŐL AZ EMBERTŐL [FORRÁS IDE]!, hogy hétfőtől. Ez már nem rémhírkeltés, mert másra hivatkozol és "szerinted" nem az, hogy az lesz. Gondolkozz mielőtt fogalmazol.

2020. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!