Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha elvonul a járvány, akkor...

Ha elvonul a járvány, akkor lehet majd egyezséget kötni Orbánnal?

Figyelt kérdés

Engem nem zavar, hogy diktatúrát alakít ki magának Magyarországon, ha kienged minket, akik nem akarunk ebben élni. A vírusveszély miatt rengeteg magyar jött haza Nyugat-Európából, akik egyébként kint élnek és kint dolgoznak, de most hazatértek a családhoz, mert féltették szüleiket, nagyszüleiket. A lényeg, hogy ha elvonul a vírusveszély, vissza akarnak majd menni és ha a kormány erővel Magyarországon akarja őket tartani, akkor abból hatalmas nagy balhé lenne és veszélybe kerülne a hatalmuk egy felkeléstől.

Meg lehet egyezni Orbánnal, hogy majd engedjen ki minket az országból és ne legyenek zárva a határok a járvány után is?



2020. márc. 22. 16:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Oroszországban és Törökországban is diktatúra van, mégis rengeteg orosz és török él a németeknél.
2020. márc. 22. 16:38
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Az EU-ban ha lemegy a vírus és visszaállítják a schengeni dolgokat akkor hogy zárhatja le a határt? Tudom ez egy beteg elme de értitek.
2020. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

És, hogyan tartaná itthon az embereket a kormány?


-Az EU tagjai vagyunk, aminek alapelve a szabad mozgás, szabad munkavállalás.Most válságos időszak van, járványveszély, azért van ez kicsit csorbítva.Amint vége a vírusnak, megy mindenki vissza.



-A rendvédelmi szerveknél akkora a létszámhiány,hogy egy nagyobb tüntetés bitosítása vagy valami külföldi elnök érkezésének biztosításához sincsen ember.Mindig vidékről kell BP-re vezényelni embereket.

Egy komolyabb, valóban komolyabb tüntetést nem tudnának kezelni.

2020. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz határzár ha elmúlik a vírus veszély. Több százezer akár millió ÚJ kivándorló is lesz, mivel az ország fele munkanélküli lesz még 5-10 évig és nincs miből megélniük. A kényszer nagy úr.
2020. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Már nem azért az egyhúszért, de mégis hogyan tartaná bent orbán azokat akik ki akarnak menni? Elvben kialakíthatja a diktatúrát, de max azokat tarthatja bent akik nem is akarnak elmenni. Egyszerűen nincsenek meg az eszközei hozzá... Egyébként meg én is féltettem a családom, pont ezért nem mentem haza most. Akik haza mentek véleményem szerint saját magukat féltették, vagy szimplán megszűnt a munkájuk, mivel a vendéglátóiparban amiben a legtöbben dolgoznak külföldön, kapta a legnagyobb ütést a vírustól.
2020. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!