Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mucsi Zoltán mire fel olyan...

Mucsi Zoltán mire fel olyan népszerű?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most mindenki a koronavírussal foglalkozik és szerintem is egy komoly probléma ez a járvány, de megfogalmazódott bennem ez a kérdés.


Szerintem senkinek nem kell őt bemutatni, hiszen nagyon ismert, az emberek az ő szövegeit ismételgetik stb.

Pedig Mucsi Zoltán nem csinál mást csak gyűlölködik a magyarság ellen. A sorozatokban, amikben játszik szintén ezt csinálja. A magyarokat primitív, rasszista, műveletlen bunkónak ábrázolja.


Itt van ez a videó:


https://www.youtube.com/watch?v=mufDH17GWF0


Ebben a videóban is játssza a hülye rasszistát. Sokan nem látják, hogy ő ezzel kifigurázza a rasszizmust, antiszemitizmust és minket magyarokat is. Nem több mint egy provokátor, tróger, magyargyűlölő liberális. Nem értem, hogy miért olyan nagy szám? Miért szeretik őt sokan?



2020. márc. 22. 20:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Abban igaza van a kérdezőnek, hogy a sok xenofób, rasszista, homofób magyar észre sem veszi, hogy ők ezzel ki vannak figurázva. Kicsit abszurd, hogy pont itt, Magyarországon, ahol program nélkül csupán xenofób-homofób propagandával választást lehet nyerni kétharmados többséggel, az egyik legnépszerűbb színész folyton hülyét csinál a korlátolt rasszista homofóbokból.
2022. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!