Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mucsi Zoltán mire fel olyan...

Mucsi Zoltán mire fel olyan népszerű?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most mindenki a koronavírussal foglalkozik és szerintem is egy komoly probléma ez a járvány, de megfogalmazódott bennem ez a kérdés.


Szerintem senkinek nem kell őt bemutatni, hiszen nagyon ismert, az emberek az ő szövegeit ismételgetik stb.

Pedig Mucsi Zoltán nem csinál mást csak gyűlölködik a magyarság ellen. A sorozatokban, amikben játszik szintén ezt csinálja. A magyarokat primitív, rasszista, műveletlen bunkónak ábrázolja.


Itt van ez a videó:


https://www.youtube.com/watch?v=mufDH17GWF0


Ebben a videóban is játssza a hülye rasszistát. Sokan nem látják, hogy ő ezzel kifigurázza a rasszizmust, antiszemitizmust és minket magyarokat is. Nem több mint egy provokátor, tróger, magyargyűlölő liberális. Nem értem, hogy miért olyan nagy szám? Miért szeretik őt sokan?



2020. márc. 22. 20:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Van baj abban a fejben, ami a nyakadon ül.
2020. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
79%
Mucsi annak mutatja be a magyarokat ami a nagy többségük...
2020. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Gratulálok polgártárs.

Egy több éves, szatirikus sitcom szerepből következtetést vonsz le.

Na eez az igazi agymosott gyűlölködő ,ellentétszító viselkedés.

2020. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Hofi Géza is ahol tudta, kiparodizálta a magyar természetet. Ő is akkor egy provokátor, tróger, magyargyűlölő ember volt?


Mucsi Zoltánnak ezt a karaktert adták annak idején és annyira működött, hogy azóta csak ebben a karakterében szerepeltetik. Ami igazából egy nagyon rugalmatlan dolog és sajnos a művészvilágban nem is feltétlenül értékelt állapot, de így alakult gondolom.

2020. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
12%

Gondolom, akkor sértett, hogy téged figurázott ki :D

Te Fidesz paraszt!

2020. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Képzeld el, hogy nem csupán ebből a videóból vontam le következtetést hanem az egész munkásságából. Csak most ezt emeltem ki. Megnéztem jó pár részt a Munkaügyekből meg a Tóth Jánosból meg úgy általában utánanéztem azoknak a filmekben amelyekben szerepel és úgy lett meg róla a véleményem. Valaki szóba hozta Hofi Gézát. Igen, róla is megvan a véleményem. Egy magyargyűlölő kommunistának tartom. Kádár udvari humoristája volt és az MSZP-vel szimpatizált. Ez már elég ok szerintem.


Ja és nem vagyok fideszes. Mi Hazánkos vagyok.

2020. márc. 22. 20:50
 7/21 anonim ***** válasza:
71%

"A magyarokat primitív, rasszista, műveletlen bunkónak ábrázolja."


Hát ha azok, akkor mit tegyen az ember...

2020. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
13%

"Ja és nem vagyok fideszes. Mi Hazánkos vagyok."


Az a Fidesz Intelligencia Tagozata.

2020. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Csak a magadfajta agyhalottakat parodizálja ki. :D
2020. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

"Egy magyargyűlölő kommunistának tartom. Kádár udvari humoristája volt és az MSZP-vel szimpatizált."


Az egyébként meg van, hogy a mi tanyánkos Toroczkai haverod dédapja 56-ps vérbíró volt, és több tucat szabadságharcos halálos ítéletét ő írta alá? :D

2020. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!