Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy keddtől...

Lehetséges, hogy keddtől diktatúra lesz Magyarországon?

Figyelt kérdés
Oké, már most is puha diktatúrában élümk. De lehet, hogy keddtől a kormány beszünteti akár végleg is a parlamentet a vírusra hívatkozva? Mi fog jönni azután? Én inkább kormánypárti vagyok, mint ellenzéki, de ez egy nagyon rossz húzás lenne a FIDESZ-től.

2020. márc. 22. 21:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
[link] - erre gondoltam,
2020. márc. 22. 21:51
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
A cigó fél attól, hogy belebuk a kormányzásba mint sok európai kollégája, ezért kell neki teljes teljhatalom.
2020. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Gratulálok tiéd a nap 1000, dik diktatúrás kérdése
2020. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Te már most is "kemény" diktatúrában élsz, az elborult elméld dik dik diktálta azt is, hogy megírd ezt a dik dik diktatúrás kérdést!
2020. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Nagyon konstruktív voltál, és nagyon érthető, és világosan is fogalmaztál. A stílusod viszont fenomenális, jót nevettem :D
2020. márc. 22. 22:05
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Eddig nem úgy volt, hogy 10-éve az van, vagy 2013-óta? 🤔
2020. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

"Nagyon konstruktív voltál"


Ha olvastad volna az előző 100 zömében dk-sok által megfogalmazott, uszító, elmebajos, igénytelen dik dik diktatúrás kérdést, akkor te sem lennél konstruktív, de ami a legfőbb: ki sem írtad volna ezt a kérdést!

2020. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%

Ez a dolog a veszélyhelyzet meghosszabbításáról szól, persze az ellenzék szokás szerint ebből is hisztit csinál :D


A veszélyhelyzet 15 napra szól ugyanis, azt akarják most határozatlan időre meghosszabbítani. Ennyi az egész.

2020. márc. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%

par ev mulva??!!

mar reg az van!! a fideSS reg atvette a teljhatalmat nekik tetszore atirva az alkotmanyt!!

2020. márc. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne rossz húzás a Fidesztől? Ennél alkalmasabb időpontot nehezen lehetne találni. Valahogy csak meg tudják oldani, hogy a járvány után is fennmaradjon a hatalmuk, remélhetőleg az országgyűlést is meg tudják akadályozni, hogy ezt vissza tudja vonni tőlük, utána már egyedül a többi országtól meg az Uniótól kéne félni, nehogy valamilyen módon ellehetetlenítsék a diktatúrát.
2020. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!