Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akarja az ellenzék...

Miért nem akarja az ellenzék megszavazni a veszélyhelyzet korlátlan ideig való meghosszabbítását?

Figyelt kérdés

A válasz nagyon egyértelmű: Minden politikai szereplő nagyon jól tudja, hogy a járvány elmúlásával vissza fog állni a megszokott jogrend. Nincs annál félelmetesebb az ellenzék számára, ha Orbán Viktor önként lemond a teljhatalomról. 10 éve arra épít az ellenzéki politika, hogy itt diktatúra van és Orbán diktátor.


Most is szinte kizárólag erről szól a komminukációjuk. Viszont egy héttel később nélkülük is megszavazza a parlament, így csak veszítenek ezen a hozzáálláson.



2020. márc. 23. 08:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
49%

"Ami megint a Fidesz politikai kampányának az eszköze volt, hogy minden hazugságot terjesztettek mindenki másról."


Nem ezért döntöttek úgy. Elég meghallgatni 1-1 felszólalást tőlük és világosabb a Napnál, hogy mi a szint az ellenzéknél. Még kinevetni sem érdemes őket.

2020. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

#12 "A fent felsorolt 10 évnyi és közelmúlti tények függvényében te azt véled fair playnek, hogy az ellenzéknek kellene szívességet tennie..."


Nem a Fidesznek hanem az embereknek meg maguknak tennének szívességet azzal ha minden támogatást megadnak a kormánynak. Mert így ha gebasz lesz (márpedig lesz) akkor lehet mutogatni a kormányra illetve tiszta lenne a lelkiismeretük, hogy minden lehetősége megvolt a kormánynak emberéleteket menteni és nem az ellenzéken múlt ha mégis valami történik.

2020. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

"Nem ezért döntöttek úgy"


Á nem, persze. Azért ment ezerrel a kamu hírek terjesztése vidéken, hogy jaj, ha az ellenzék kerül hatalomra egy csomó migráncsot fog betelepíteni az országbe, de mivel a nagyvárosokban nincs hely, ezért a kisebb települések üres házaiba fogják elszállásolni őket. Mivel el kell tartani őket, ezért az ott élőktől fognak kötelezően az ott élőktől adókat beszedni, amit bármiféle feltétel nélkül megkapják majd a migráncsok, meg mivel ezek muszlimok így disznókat se lehet majd a falvakban tartani, ha az ellenzék nyeri a parlamenti választásokat.

2020. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ez a migráncs (amúgy miért nem tudjátok leírni, hogy migráns? olyan gagyi ez így) a vesszőparipátok. Közben meg meghallgatnak 1-1 ellenzéki hozzászólást és elmegy a kedvük az egésztől. ÁÁÁ-zhatsz, attól még nincs igazad. Az ellenzék önmagának a legnagyobb ellensége, pedig sokan szeretnének egy normálisat, de nincs.
2020. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

24: Azért nem írjuk le helyesen, mert talán ezzel is kifiguráznánk az állandó migránsozást? Próbálj már úgy választást nyerni, hogy 0-24 órában hazudnak rólad, de nem engedik, hogy megcáfold. Közmédiába is alig akartak a Fideszeseken kívül bárkit behívni. Holott kötelességük lett volna.


Lefordítom érthetőbben: elkezdem a lakóhelyeden terjeszteni, hogy szexuális viszonyba kerülsz naponta egy lóval, de nem adok neked rá lehetőséget, hogy megcáfold az állításomat. Bíróságra hiába mész becsületsértésért, mert az egész bíróság is az én kezemben van. Aztán mindketten indulunk a helyi választásokon. Ki indul alapból hátrányba? Én, vagy te, akiről addigra úgy állítottam be, mint aki egy perverz állat és csak lovakkal hajlandó szexuális viszonyt folytatni?

2020. márc. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Magadat kellene kifiguráznod először, ugyanis többedszer nem érted meg, amit írtam. Ez még az 4 éves öcsémnél sem fordul elő... Tehát: csak az alapján tartották nevetségesnek és dilettánsnak az ellenzéket, amiket a parlamenti közvetítésekben hallottak. Az ellenzék saját, vágatlan és manipuláció nélküli nyilatkozatai alapján, valamint interjúk nyomán (nem, nem csak az origo meg az m1, az atv-n meg a 444-en pont olyan szánalmasak). Egy komoly figura nincs köztük, bohócoknak pont megfelelnek, nem hiába kezeli őket mindenki elnéző mosollyal. Utoljára írtam le, mert akinél ilyen komoly értelmezési gondok vannak, mint nálad, annak szakszerű segítség kell, én pedig nem vagyok gyógypedagógus.
2020. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

ma 10:02


Az megint egy külön téma, de bizony a 'zellenzék krémje az általam felsoroltak. Vagy írjam még példának a másodpercesek opre romásokkal dörgölőző, "kár, hogy nem magyarok voltak az első koronafertőzöttek" értelmiségi alakját?

2020. márc. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
" Azért ment ezerrel a kamu hírek terjesztése vidéken, hogy jaj, ha az ellenzék kerül hatalomra egy csomó migráncsot fog betelepíteni az országbe, de mivel a nagyvárosokban nincs hely, ezért a kisebb települések üres házaiba fogják elszállásolni őket" Ez úgyis lett volna ha az ellenzék eltt volan 2016ban kormányom, akkor azok még migránshivogató verseket is írtak volna.
2020. márc. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értelek titeket. Olvastátok egyáltalán, hogy mit tartalmaz?! Nem korlátlan ideig van a korlátan idő sem, nem tehet meg akármit és az országgyűlés bármikor visszavonhatja. Talán elkéne olvasni, hogy mit tartalmaz ez az egész, de az már nem megy mi?!
2020. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

8-as!

"2022-ben minden eddiginél nagyobb Fidesz-győzelmét hozzuk össze."


Azért, túl nagy zsetont ne tegyél rá!

2020. márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!