Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ajvékol most a kormány...

Miért ajvékol most a kormány propaganda? Miért hazaárulózza vírus pártizza az ellenzéket? Minket demokratákat eddig sem hatottak meg. Ahogy a fidesz tábort sem lehetne az ellenkezővel.

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Miért hagyna ki egy tálcán odanyújtott lehetőséget?
2020. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Most az egyszer igaza van Vityának. Az ellenzéknek mindegy, ha belepusztul is a fél ország, csak ellene tudjon mondani a Fityesznek. Ellenkezik akár jót mond, akár sem. A baloldali média, pedig saját magának gyűjt pénzt a vírusra hivatkozva. A Fidesz legalább az orvosoknak gyűjt.
2020. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
#2 Az utóbbi 10 évben miért nem gyűjtött az orvosoknak? Miért akkor kezdi el mikor már baj van?
2020. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Mert amikor nincs baj, akkor a nép sem adakozik. Mert minek is adna.
2020. márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves kettes.

Akkor nem zavart amikor leépítette az ország egészségügyét? Az nem zavart? Hogy türk diktatúráknak meg kenyai kórházakra szórta a pénzt? A stadionok? Na ugye.


Az ellenék most megerősítette a szavazóit hogy képesek összefutni. A petíció is egy nap alatt 65 ezer körül jár kérem szépen.


Mi ha még lesz demokratikus választás ezt a mai napot nem felejtjük el az ellenzéknek aki hosszú idő után először állt ki több millió magyarért.


Én elfogadom hogy Ti több millióan vagytok. De kérlek ti is tegyétek ezt velünk. Mi is vagyunk és itt szeretnénk élni és nem egy új Törökországban vagy Kazahsztánban.

Reméljük nem lesz úgy Budapest mint Astana lett nem rég.

2020. márc. 23. 18:15
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Mert csírák, ahogyan az egész fidesz a magyarellenes szavazóikkal együtt.
2020. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

" A baloldali média, pedig saját magának gyűjt pénzt a vírusra hivatkozva. "


Nyílván a kormánymédia eddig sem és ezután sem lesz rákényszerítve, hogy kérjen az olvasóitól pénzt. Állami támogatás mondd valamit?


Értem én, hogy nem tetszik a helyzet, de nem kéne már távolról is jól kivehető idiótának lenni ilyen megszólalásokkal.

2020. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát igen. A baloldali médiát nem tömik ki állami hirdetésekkel sem. Cserébe nem is a propagandát fújják.
2020. márc. 23. 18:17
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

Kedves Ellenzéki Propagandista Kérdező!


Gratulálok, hogy hozod a képviselőid szintjét helyesírásban! Az már más kérdés, hogy ezzel kettes sem kaptam volna általánosban.


A demokratát ugye úgy kell érteni, hogy a DK híve vagy? Mert a csodás, magát demokratának nevező ellenzékünknek nem sok köze van a demokráciához.

2020. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Neked nem fájt az az arrogancia ahogy orbán és a többi gúnyolódott ma is? Ezek után elhiszed hogy együtt akarnak működni? Gondolkozz már.

Nem tudom ti ezt komolyan gondoljátok-e vagy csak a pártközpontból kijött sorvezetőt követik ahogy Habony apátok kiadja.

2020. márc. 23. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!