Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik ellenzékiek, írnának...

Akik ellenzékiek, írnának észérveket, miért gyűlölik Orbánt? A fideszesek is, hogy miért szeretik?

Figyelt kérdés

Halihó!


Nem értelmetlen válaszok, nem fröccsögés érdekel, köszönöm.

Szeretnék észérveket olvasni, hogy miért (konkrét példákkal akár) KELL ennyire gyűlölni Orbánt. És aki gyűlöli, helyette kit, és MIÉRT választana meg?

Aki fideszes, írna okokat, hogy miért az?


2020. márc. 24. 10:04
1 2
 1/12 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
70%

Konkrét érv a gyűlölet mellett: leépíti a demokráciát.

Helyette kit: Bárkit, aki nem építi le a demokráciát.

Miért: Mert nem építi le a demokráciát.


(Ha konkrét intézkedés kell az első pontommal kapcsolatban, tudok írni azt is, de szerintem felesleges, tudod, mikről van szó.)


Ez csak egy, tudok többet is.

2020. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Szvsz politikushoz érzelmi alapon állni gyermekded dolog. Ki kellene nőni belőle. Legalábbis annak, aki felnőttként akar viselkedni.
2020. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Én nem gyűlölöm. És nem is szeretem. Mi a fenéért kellene?


De rendkívüli idők rendkívüli intézkedéseket kívánnak. És ő a kormányfő. Neki van joga és lehetősége olyan intézkedéseket hozni, amelyek talán segíthetnek túlélni ezt a válságot. És szerintem, ebben segíteni kellene neki, mert neki is ez az érdeke. Mint mindannyiunknak.

2020. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Tökéletesen azt testesíti meg most Orbán, amiért leváltottuk Gyurcsány bandáját annak idején. Ez nekem több mint elég észérvnek.


Mellette pedig azt tudom felhozni, hogy legyen az embernek bármennyire is elfuserált csapata (szakmailag akár, vagy erkölcsileg), ha azt egyben tudja tartani és koordinálni, attól is kitud tellni jó munka. Az, hogy az EU meg a világgazdasági konjunktúra rájuk segít az tény, de nem a teljes igazság.

2020. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Lop csal hazudik, mert egy patkány.

Milliárdokat költ a semmire, a többivel kitömi a kiccsaládot.

A begyepesedett , gerezstyény szart erőlteti 2020-ban.

Végtelenített migránsozás, zsidózás, gyűlöletkeltés, állandó ellenség keresés.

Minden hibáért valami elképzelt ellenség a felelős, minden siker az ő érdeme.


Gyakorlatilag hitler taktikáját alkalmazza. Egy nagyon egyszerű dolgot ismételget, hogy fel bírja fogni a pór birka nép.

Közben mindig van egy ellenség amire lehet mutogatni.


De még sorolhatnám..

2020. márc. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Én szélsőjobboldali vagyok, Orbán közel sem illik bele abba, amit szeretnék, de a jelenlegi garnitúrából még ő a legjobb megoldás.
2020. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagytok normálisak. Ti vagytok az egyetlen ország, talán az egész világon, ahol elpolitizáljátok a világjárványt. Ahol fontosabbak a hatalmi játszmák, mint a járvány kezelése.
2020. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Csak, hogy egyet mondjak: korrupció

Lehet a következő csak kicsit lenne kevésbé korrupt, azutánni is csak kicsit, és így sorba. De ez már előrelépés lenne.

Mindenesetre Orbánról már tudjuk milyen.

2020. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

"Lop csal hazudik, mert egy patkány."


A baloldal is lopott csalt hazudott.


"Milliárdokat költ a semmire, a többivel kitömi a kiccsaládot."


Ahogy a baloldal is.


"A begyepesedett , gerezstyény szart erőlteti 2020-ban."


A baloldal meg s többszörösen megbukott multikultit erőlteti.


"Végtelenített migránsozás, zsidózás, gyűlöletkeltés, állandó ellenség keresés."


Hát a zsidók többsége pont Fidesz párti, a baloldalnál is megvolt az uszítás gyűlölet keltés pl a határontúli magyarok ellen, a falun élő magyarok parasztozása ostobázása, a 22 millió románnal való riogatás, az ész nélküli nácizás aki nem ért velük egyet.


Minden hibáért valami elképzelt ellenség a felelős, minden siker az ő érdeme.


"Gyakorlatilag hitler taktikáját alkalmazza. "


Ahogy a baloldal is.

2020. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, Kérdező az észérvek lemaradtak. 😁
2020. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!