Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Ti néztek/hallgat...

Ellenzékiek! Ti néztek/hallgattok közmédiát?

Figyelt kérdés
Az M1 és a Kossuth Rádió propaganda, de a többi csatornájuk szerintem tűrhető. A Petőfi Rádió pl. szerintem ma a leghallgathatóbb rádió, és egyáltalán nem lehet rajta érezni, hogy a Fideszmédia kezében van. Ti hogy vagytok ezzel?

2020. febr. 24. 22:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Petőfi rádiót hallgatok, m1-et nem nézek, mert egyáltalán nem nézek tv-t. De fidesz közeli médiákat is szoktam olvasni. Szerintem politikában ez is kell ahhoz, hogy teljesen átlássa az ember a témát. Javasoltam már itt többször is, hogy fideszesek is olvassanak ugyan így ellenzéki médiát. Szerintem teljesen jó így, hogy közben meg ki mit gondol a másik oldalról az saját véleménye, meglátása. De jó néha elgondolkozni, hogy nem mindíg az ellenzék a jó és a fidesz a rossz. Van amiben a videsznek is van igaza, de ehhez kell olyat is olvasni, hogy átlássa az egészet az ember. Ez is kell ahhoz, hogy ne legyen az ember agymosott bírka, meg ugye el kell gondolkozni az olvasottakon/hallottakon.
2020. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem annyira, de Origót néha igen. Jobb többfelől tájékozódni, még ha alapvetően nem is értek vele egyet.
2020. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bartókot szoktam rendszeresen.
2020. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hoppá! Van közmédia???? Te melyik országban figyeled a médiát?
2020. febr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

A Petőfi kb. 10 éve volt hallagatható, amikor megújult. De már ugyanolyan takonyzenét ad, mint bármelyik kereskedelmi rádio.


Lehet itt terjeszteni az ellenzéki propagandát, de a Kossuthon vannak nagyon jó műsorok. Bár nekem is sok a határon túli téma. Legalább 30 éve megy egy gyerekekkel foglalkozó műsor, ami mindig színvonalas volt. Van vitaműsor, ahol mindkét oldalról hívnak vendégeket és nagyon korrektül elmondhatják a véleményüket.

Néha még a vallási műsor is érdekes (ateistaként!), mert vannak benne jó gondolatok.


Nyilván nem klubradiós, 444-es fröcsögés megy. De ezt ostobaság is lenne elvárni.

2020. febr. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Percenként.
2020. febr. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Hányadék az egész (közmédiának csúfolt), magyarországi propaganda szennycsatorna kínálat.
2020. febr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Propaganda médiát nem fogyasztunk.
2020. febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Néha, ha röhögni akarok a hazugságokon, és/vagy az ottani dilettáns banda balheréskedésén?
2020. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 MolotovPunk ***** válasza:
Rádiók többségében nyál zene megy,ezért nem nagyon hallgatok már rádiót.Maximum Tilos rádió az,ahol megy jó zene is.Közmédia már régóta nincsen ,főleg mióta ki lett sajátítva és politikai hírekben túlságosan egyoldalúan tájékoztat.Alapvetően RTL híreket nézek,meg ATV-t is szoktam.Gyakran viszont odakapcsolok a Hír Tv-re,de az sem sokkal jobb,mint a többi kormányoldali médium.A legkamusabb szerintem a tv 2.
2020. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!