Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán mit hőbörög itt ezen a...

Orbán mit hőbörög itt ezen a szavazáson? Nem elég neki a 90 nap, hisz vészhelyzet van, tegye dolgát,90 nap után majd meghosszabbítja a parlament ha indokolt.

Figyelt kérdés
Ez már abszurd ezen őrjöngeni vészhelyzet idején mikor tombol a járvány, hogy neki nem tetszik a 90 nap teljhatalom, hanem örök időre kéne, amit később csak ő tudna leszavazni....
2020. márc. 25. 04:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"Te mit hőbölögsz kérdező? 10 éve diktatúra van az országban nem? Akkor most hogy van hogy azt mondjátok hogy még csak most lesz? Össze visza beszélsz."


Én csak annyit mondok, hogy orbánytörpe behugyozik a szádba és neked családostól ez az örömünnep.... Most is vicsorogsz, mert egy borjú vagy. Utánna pislogsz mint vágómarha az ifaplatón, hogy hijába fedezted be az asszonyt....

2020. márc. 25. 08:10
 12/19 A kérdező kommentje:

"Te mit hőbölögsz kérdező?"


Egyébként nem hőbörögtem, csak kérdeztem, hogy a gráci elmebetegnek mi a baja a 90 nappal? Most 2000 évre had ne adjon már neki felhatalmazást a hülyeségéhez senki parlament nélkül. Azt a hisztis khurrva anyját....

2020. márc. 25. 08:14
 13/19 anonim ***** válasza:
:D
2020. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

1-es!

"...csak addig kell a felhatalmazás amíg vissza nem adja!"


Hát ez az!

Rákosinak, Sztálinnak, Kádárnak is csak addig kellett!

2020. márc. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ha a veszélyhelyzet érdekli akkor belenyugszik, hogy 90 nap múlva kap még felhatalmazást, ha szükséges, addig teszi a dolgát. De ő bepityeredett, hogy neki addig kell a felhatalmazás ameddig ő akarja. Ez így nem fog működni szerintem, hogy "most még vészhelyzet van , most még nem lesz választás soha többé"
2020. márc. 25. 08:20
 16/19 anonim ***** válasza:

Amíg vissza nem adja?! :DDDD

Mert olyannak ismerjük Viktort, hogy majd szépen visszaadja féltve őrzött egyeduralmát?...

2020. márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Az arab emírség, románia, ukrajna, de lehet bejrút és honduras is szavazhatott ide, hogy az a 40% összejöjjön ami kétharmad manapság, de azért állatok ne legyünk már, hogy örökérvényű teljhatalom.....
2020. márc. 25. 08:26
 18/19 A kérdező kommentje:

"Viktort, hogy majd szépen visszaadja féltve őrzött egyeduralmát?..."


Én utáltam mindig a kommunistákat, de Kádár mindennap krumplilevest evett, és 2 doboz gagyi mezítlábas kossuth cigeretta volt a napi igény, meg volt egy 30 éves balonkabátja. Rákosi se vitt haza 50 forintot se a népvagyonból, mert ezt nem lehet ráfogni.Horn gyula ilyen trágyául nem élt vissza a kétharmaddal. A törpe? Hol a köztársasági elnök? Ha sehol akkor minek?

2020. márc. 25. 08:59
 19/19 mindentudó99 ***** válasza:
Mocskos alpári egy képződmény vagy . Aztán még te szólsz le mást. Vicc. Egyébként nehogy agyvérzést kapj az idegtől. Milyen trauma ért hogy így félresiklott az életed? Nem szabad ilyen kocsis módján beszélni. Még azt gondolják rólad hogy 5 általánosod van az is kisegítőn
2020. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!