Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom azt, hogy a...

Csak én látom azt, hogy a koronavírus-válság után Magyarországon százezrek fognak az éhhalál szélére kerülni és Európa messze legszegényebb országává fogunk válni?

Figyelt kérdés
Cirka 1 millió külföldről hazatelepülő emberrel már alapból számolni kell és akkor ott vannak azok a százezrek akiknek már most alapból nulla megtakarításuk van (köztük én), még pár hónap és ennivalóra se lesz pénzük, hiába nyomják a #maradjotthon süket dumát, hiszen nagyon sokan nem tudnak home-officeban dolgozni főleg, hogy iszonyatos mennyiségű ember veszítette már el most a munkahelyét. És nem lehet tudni, hogy 4-6-8 hónap múlva milyen állapotok fognak uralkodni. És ez csak Magyarországot veszélyezteti, mert már Romániában is a munka nélkül maradt embereknek a fizetésük 70%-át utalja a kormány és minden környező ország felkészült a szociális védőháló felépítésére amivel meg tudják védeni a bajba jutott lakosságot csak a magyar kormány nézi rabszolgának az embereket. Ráadásul nálunk még az egészségügyi rendszer hiánya is brutális társadalmi problémákat fog okozni. Szerintem példa nélküli módon nálunk Európában olyan állapotok fognak visszajönni, mint a Ceausescu féle Románia. Ne legyen igazam, de jelenleg Magyarország messze a legkiszolgáltatottabb haldokló ország egész Európában.

2020. márc. 26. 15:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%
Mind meghalunk. Aki mégis megmarad, Albániába kerül rabszolgának.
2020. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egész Európa óriási veszélyben van, és elképzelni se merem, hogy mi vár ránk de mivel mindenki csak elpoénkodja, meg elbagatelizálja a dolgot sajnos majd csak hónapok múlva fognak észbe kapni amikor már régen késő lesz.
2020. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
igen, csak te
2020. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ezt kicsit túl borúsan látod. Egyrészt nem tudjuk, hogy meddig tart ez az állapot, időközben milyen intézkedések születnek, milyen hatásai lesznek. Más országoknak sem hiszem, hogy egytől egyig utána jártál, hogy ilyen kijelentést tegyél. Reméljük, hogy nem kerül sor a teljes összeomlásra, akiknek szükségük van rá pedig megkapják a megfelelő támogatást.
2020. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%
egyeske nagyon humoros! leülhet! egyes!
2020. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Mindenhol ez lesz. Nemcsak itt állt le minden. Igazából sokkal, több áldozata lesz a gazdasági válságnak, mint a járványnak. Ráadásul a válságban életerős fiatalokat fogunk elveszíteni, nem pedig haldokló 80 éveseket.
2020. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%
A kérdező nyilván túloz, de tény, hogy Magyarország jelenleg is egyike a legszegényebb európai országoknak. Ha minket valamilyen oknál fogva különösen rosszul érint a válság, elképzelhető, hogy még jobban leszakadunk a többiektől.
2020. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
33%

Igen, csak te.


Ne legyél pesszimista, légy realista.


Egy ideig valószínűleg lesznek gondok,( valószínűleg mindenhol), de ha jól kezelik vezetőink a helyzetet, hamarosan a járvány után helyre fog állni minden, mindenhol.


A járványig folyamatosan nőtt a foglalkoztatottak száma, tehát egyre kevesebb volt a munkanélküliek száma Magyarországon, és ez így lesz a járvány után is máshol is.


Hajrá Magyarország, Hajrá Magyarok..

Hajrá Föld. Hajrá Nemzetek 😉

2020. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
43%
Na ne túlozzunk. Magyarország egyike a legszegényebb országoknak? Ezért van minden tinédzser kezében százezes telefon, laptop. Háztartásonként kettő-három terepjáró, És utazgatnak nyaralni a világba évente háromszor mert éppen éhen akarnak halni.
2020. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
44%

na szépen benyaltad a nyugatifényes propagandát

a valág ezzel szemben az, hogy magyarország sokkal jobb költségvetési helyzetben van, mint pl az elmúlt években fogyasztásból növekedő románia

2020. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!