Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy lezártak egy...

Igaz, hogy lezártak egy komplett háztömböt egy koronás lakó miatt a XV. Kerületben?

Figyelt kérdés
Egy 444-es kommentben írták. Tudom, hogy nem a legmegbízhatóbb forrás, de idegesít már ez a titkolózás a hatóságok részéről. (Ezért tettem fel itt, ebben a témakörben a kérdést)

2020. márc. 26. 09:55
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és a komment:

"

Minap elakartam adni valami apró kütyüt apróhirdetési oldalon. Csávókám küld üzenetet, hogy érdekelné. Elkezdtük megbeszélni a részleteket, de másnap szól, hogy lezárták az egész háztömböt, senki nem mehet se ki se be, mert koronásat találtak a lakók között.. Budapest XV. kerület.

"

2020. márc. 26. 09:56
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Én voltam az. Féltékeny voltam, hogy az én termékeim nem veszik jófogáson és bevittem a házba a vírust.
2020. márc. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Kamu. A 444 igen gyakran terjeszt álhírt, az nem egy komoly oldal.
2020. márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
#3 retardált komcsi... nem a 444 írta, hanem egy kommentelő ott.
2020. márc. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz az ilyen kitalált dolgokkal mert keményen büntetik.
2020. márc. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván. Az oda látogató csávóka nem tud bemenni, és panaszkodik, miközben az ott lakó tulaj erről semmit nem tudott. Nem is arról van szó, hogy valami fímkereskedők kétes üzlete hiúsult meg, és kellett valami kifogás...
2020. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pedig itt az írom, hogy leszopott a Palvin Barbi, attól sajnos még nem lesz igaz :( pedig jó volna :(
2020. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
#7-es ne sajnáld engem már leszopott, de végig alibizett csak, 2 ujjal fogta és magát nézegette egy sminktükörbe.
2020. márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!