Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kijárási tilalom mit takar?

Kijárási tilalom mit takar?

Figyelt kérdés
Márcuis 28-tól április 12-ig a kormány kijárási tilalmat vezetett be. Most 0-24ben nem lehet kimenni az utcára csak hivatalos ügyben, vagy ha boltba akarok menni? Vagy mit takar most ez?

2020. márc. 27. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tilalom.. korlatozas.

Kimehetsz, olvasd el a rendeletet

2020. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Senki nem vezet be kijárási tilalmat.

Egyébként elolvasod a rendeletet és megtudod. Vagy pedig: [link]

2020. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Aki ezen az értelmi szinten van talán jobb is ha önkéntes kijárási tilalmat tart.
2020. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el, mert most sincs küjárási tiltás.
2020. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kijárási tilalom azt jelenti, hogy ha kimész, két dolog történhet: nagy valószínűséggel elkapnak és az nagyon rossz lesz neked / nagy valószínűséggel meghalsz kint és ez a hozzátartozóidnak lesz nagyon rossz, neked már nem.


A helyzet az, hogy most egyik eset se áll fenn, azért nincs is kijárási tilalom. Viszont az az eset se áll fenn, hogy semmi probléma. E köztes helyzetben azt javasolják, alaposan fontold meg, miért is akarnál kijárni. Ha van rá ok, menj. Ha nincs, könnyen bekövetkezhet az első eset.

2020. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#2 olvastam, csak nem találtam benne, csak nem teljesen értettm hogy mi köze volt a kijárási tilalomhoz, amiről az összes nagyokos ismerősöm beszél most körülöttem.
2020. márc. 27. 22:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kijárás tilalom van csak korlátozás, de olvasd el a rendeletet.
2020. márc. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!